V neděli dvě pražská derby!

Hned dvě derby uvidí v neděli fanoušci Slavie. Dopoledne hraje se Spartou B-tým, odpoledne pak ženy.

Od 10:15 se v neděli uskuteční první derby B-týmů po jejich návratu do ČFL. Oba celky jdou do zápasu se stejným bodovým ziskem, hosté však mají o jeden odehraný zápas méně. Sešívaní nastříleli v jedenácti zápasech třicet gólů a jsou nejlépe střílejícím celkem ČFL skupiny A.

Derby bude mít jako tradičně velký náboj. Přijďte na Xaverov podpořit naše mladíky v souboji s odvěkým rivalem! Držitelé permanentních vstupenek mají jako tradičně vstup zdarma. Více informací pro fanoušky najdete zde. Zápas budete moci sledovat ŽIVĚ na kanálu Slavia TV.

Od 14:30 je pak na programu také derby žen, v této sezóně už druhé. V prvním derby na půdě Sparty zvítězily ženy Slavie, když díky trefám Terezy Kožárové a Kateřiny Svitkové otočily průběh utkání a vyhrály 2:1! Slávistky jsou tak po osmi kolech v čele tabulky s náskokem tří bodů. Právě derby jsou v České lize žen klíčová utkání pro vývoj pořadí, proto budou ženy Slavie potřebovat podporou fanoušků! Utkání se odehraje na tréninkovém hřišti T1 v Edenu, které se nachází hned vedle Sinobo Stadium!

Neděle, 27. 10.

SK Slavia Praha B - AC Sparta Praha B, 10:15, Xaverov
SK Slavia Praha ženy - AC Sparta Praha ženy, 14:30, T1 Eden

Aktuálně

ONLINE: Od 20:00 v Příbrami utkání 27. kola

dnes
Od 20:00 odehrají sešívaní v Příbrami utkání 27. kola FORUTNA:LIGY. Sešívaným chybí Petr Ševčík a Tomáš Holeš. Do základu se vrací Ibrahim Traoré.

Společně v Edenu! Alespoň symbolicky

včera
Slavia před netradičně tichým Edenem získala v sobotu tři body. A když už jste s námi nemohli být osobně, jsme rádi, že s námi byly alespoň vaše tváře!

V úterý od 20:00 se představíme v Příbrami

včera
FORTUNA:LIGA pokračuje dál a po víkendových utkáních už je na obzoru další duel. Po jasné výhře nad třetím Jabloncem zamíří sešívaní do Příbrami, která se nachází na samém konci ligové tabulky.

Další články