V neděli dvě pražská derby!

Hned dvě derby uvidí v neděli fanoušci Slavie. Dopoledne hraje se Spartou B-tým, odpoledne pak ženy.

Od 10:15 se v neděli uskuteční první derby B-týmů po jejich návratu do ČFL. Oba celky jdou do zápasu se stejným bodovým ziskem, hosté však mají o jeden odehraný zápas méně. Sešívaní nastříleli v jedenácti zápasech třicet gólů a jsou nejlépe střílejícím celkem ČFL skupiny A.

Derby bude mít jako tradičně velký náboj. Přijďte na Xaverov podpořit naše mladíky v souboji s odvěkým rivalem! Držitelé permanentních vstupenek mají jako tradičně vstup zdarma. Více informací pro fanoušky najdete zde. Zápas budete moci sledovat ŽIVĚ na kanálu Slavia TV.

Od 14:30 je pak na programu také derby žen, v této sezóně už druhé. V prvním derby na půdě Sparty zvítězily ženy Slavie, když díky trefám Terezy Kožárové a Kateřiny Svitkové otočily průběh utkání a vyhrály 2:1! Slávistky jsou tak po osmi kolech v čele tabulky s náskokem tří bodů. Právě derby jsou v České lize žen klíčová utkání pro vývoj pořadí, proto budou ženy Slavie potřebovat podporou fanoušků! Utkání se odehraje na tréninkovém hřišti T1 v Edenu, které se nachází hned vedle Sinobo Stadium!

Neděle, 27. 10.

SK Slavia Praha B - AC Sparta Praha B, 10:15, Xaverov
SK Slavia Praha ženy - AC Sparta Praha ženy, 14:30, T1 Eden

Aktuálně

Do ofenzivy to byl mnohem lepší výkon, těší trenéra

včera
Sešívaní remizovali v druhém přípravném zápase s Českými Budějovicemi 3:3. ​„Přípravné zápasy jsou vždy nahoru dolů," říká Jindřich Trpišovský.

Se třemi obdrženými brankami nejsme spokojeni

včera
Ladislav Takács odehrál proti Českým Budějovicím druhý poločas proti Českým Budějovicím. Po konci zápasu litoval zejména obdržených branek.

S Budějovicemi nerozhodně 3:3

včera
Ve druhém přípravném utkání roku 2020 Slavia ztratila v závěru zápasu vedení a s Dynamem České Budějovice remizovala 3:3.

Další články