V neděli hraje Slavia, jak to krásně zní!

Přijďte podpořit Slavii v dalším boji o důležité tři body! V neděli 29. dubna přivítají fotbalisté Slavie doma v Edenu Slovácko. Zápas začíná v 15 hodin. Brány stadionu se otevírají hodinu a půl před výkopem.

Vstupenky • Pokud nemáte permanentku, pořídit si můžete balíček vstupenek na dvojzápas Slavie se Slováckem a Slavie s Plzní. Balíčky do sektorů v nejnižší cenové kategorii už jsou vyprodány, k dispozici jsou stále balíčky na východní tribunu a na tribunu J. W. Maddena (ceník zde). Balíčky je možné koupit online na Ticketportalu nebo na prodejních místech Ticketportalu. Upozorňujeme fanoušky, že v rámci balíčku jsou dvě vstupenky, jedna na Slovácko, jedna na Plzeň. Balíčky budou v prodeji do nedělního zápasu se Slováckem. 

 • Cena balíčku je konečná bez možnosti uplatnit další slevy. Jedna osoba si může koupit maximálně 6 balíčků.Vstupenky i balíčky si můžete samozřejmě koupit i přímo na stadionu na pokladnách u vstupu číslo 4 během jejich otevírací doby. 

 • V den zápasu budou otevřeny pokladny předprodeje (u vstupu číslo 4 u železniční trati) od 10 hodin do konce prvního poločasu. Vstupenky na zápas se Slováckem je možné zakoupit také u pokladen u vstupu číslo 2 (vedle hotelu Iris) a to od 13 hodin až do začátku zápasu.

 • Brány stadionu se otevírají ve 13:30 hodin. 

Parkování


 • K parkování můžete využít přímo před stadionem placené parkoviště P2, které se nachází u hotelu Iris (vjezd z Vladivostocké ulice). Parkovací lístek stojí 150 korun a zakoupit si ho můžete předem na stránkách Ticketportalu zde. 

Zápasový magazín


 • U vstupů na stadion si můžete tradičně vyzvednout zdarma zápasový magazín Poločas. 26. ligové kolo je věnováno otcům a tak jsme vyzpovídali některé hráče – táty ve slávistické kabině. Milan Škoda, Miroslav Stoch a další nám prozradili, co pro ně znamená role rodičů, k čemu vedou své děti a naopak k čemu je vedli jejich tátové. V Poločase najdete tak vaše příběhy a fotografie #statounaslavii, které jste sdíleli na sociálních sítích. Věnovali jsme jim kapitolu Díky táto, že jsi mě vzal na Slavii! Přidali jsme i ohlédnutí za rekordním náborem do slávistické mládežnické akademie a další zajímavosti. Poločas bude k dispozici zdarma i na pokladnách. 

Předzápasový program


 • Od 13:30 hodin můžete přijít do malé Fanzony před hotelem Iris, ve které najdete stánek našeho partnera AAA Auto. Můžete se zapojit do soutěže, která proběhne o poločasové přestávce na hrací ploše. Vybraní soutěžící si mohou vyzkoušet kop na bránu, kopat se bude o půjčení auta na víkend nebo na měsíc. 

 • Před zápasem až do konce poločasové přestávky se můžete zúčastnit SMS soutěže o 2 vstupenky na ligový duel Slavie s Plzní. Informace o SMS soutěži budou zveřejněny na velkoplošných obrazovkách na stadionu.

 • V sektorech 225 a 226 Rodiče a děti si mohou malí slávisté zahrát slávistické pexeso, vítězové jednotlivých her získají slávistické náramky. Nebude chybět tradiční malování na obličej nebo zdobení slávistickým tetováním. 

 • Děkujeme všem fanouškům, kteří se s námi podělili o svůj příběh, jak je táta vzal poprvé na zápas Slavie. Fotografie s příspěvky s hashtagem #statounaslavii fanoušci sdíleli na sociálních sítích. Příběhy fanoušků a jejich otců budou promítány před zápasem na velkoplošných obrazovkách na stadionu. Ti z vás, kteří obdrželi za své příspěvky nejvíce lajků, získali vstupenky na zápas a možnost jít se svým tátou mávat slávistickými vlajkami na středovém kruhu před začátkem zápasu.

Občerstvení


 • I na zápase se Slováckem budou mít fanoušci možnost občerstvení a posezení u piva přímo před stadionem. Venkovní stánky a posezení budou umístěny u vstupu na stadion číslo 2. Stánky s pivem budou umístěny také u vstupu číslo 1. Na utkání se bude čepovat alkoholické pivo. K většímu komfortu fanoušků na východní tribuně by mělo přispět i posílení občerstvení u sektorů 117 a 118. 

Novinky ve Fanshopu


 • Ve Fanshopu Slavie v Edenu můžete vybírat z celé škály novinek z jarní kolekce. Nechybí nová trička, mikiny, šály a spousta dalších suvenýrů a doplňků. Potěšíme všechny slávisty i slávistky od těch nejmenších až po dospělé! Kolekci během dubna navíc doplní také zbrusu nová edice kšiltovek, snapbacků a hrnků. Pokud do Fanshopu nestihnete zavítat před zápasem, můžete přijít i po jeho skončení. Otevřeno má až do obsloužení posledního zákazníka. Slávistické suvenýry ale můžete zakoupit i o poločasové přestávce. Stačí zajít k okénku Fanshopu v koridoru mezi severní a západní tribunou.


Vstupenky na další zápasy Slavie


 • Na pokladnách předprodeje u vstupu číslo 4 si můžete zakoupit balíček vstupenek na dvojzápas Slavie se Slováckem a Slavie s Plzní (sobota 5. května 18:30 hodin) a také na venkovní malé pražské derby s Duklou Praha, které se hraje na Julisce (pondělí 14. května 18 hodin). 

Zápas Slavie s 1. FC Slovácko začíná v 15 hodin. Pokud se nedostanete do Edenu, nalaďte si Radio Slavia, kde můžete sledovat rozhlasový komentář celého utkání. Přímým přenosem ho také bude vysílat O2 TV Sport.

Aktuálně

Vstupenky na Příbram ve volném prodeji

dnes
Vstupenky na domácí zápas s Příbramí, který se hraje 19. října od 19:00, jsou ve volném prodeji na internetu a na pokladnách.

Kluci zápas zvládli fantasticky, měl radost Hyský

včera
Slávistické béčko i bez reprezentantů porazilo Táborsko 2:1 „Ze skvělého týmového výkonu vzešly výkony individuální,“ měl radost z předvedené hry svých svěřenců trenér Martin Hyský.

Béčko porazilo první tým tabulky z Táborska

včera
Slávistické béčko zvládlo náročné utkání proti prvnímu celku ČFL skupiny A a po brankách Imada Rondiče a Michala Vaňka porazilo Táborsko 2:1.

Další články