V sobotu a neděli setkání s hráči. Přijďte si pro podpis!

V sobotu a v neděli proběhnou na Kampě unikátní setkání bývalých hráčů a trenérů Slavie s fanoušky. Účast potvrdili Krajčík, Lála, Kuka nebo Šmicer!
PRAHA – V rámci oslav 120 let od založení našeho klubu připravilo vedení Slavie pro své bývalé hráče, trenéry a v neposlední řadě i fanoušky setkání, která proběhnou v sobotu 26. ledna a v neděli 27. ledna. Příznivci červenobílých barev mohou do Rytířského sálu v Hotelu Kampa – Stará Zbrojnice dorazit vždy od 14 do 15 hodiny.

V sobotu 26. ledna se bude konat setkání hráčů poválečné éry Slavie a   generací, které hájily červenobílé barvy v 60., 70. a 80. letech: Jan Andrejkovič, Jiří Nedvídek, Jan Lála, Josef Kadraba, František Fiktus, Dušan Herda, Peter Herda, Ivo Lubas, Ján Luža, Jan Mareš a další.

V neděli 27. ledna se můžete setkat s mladší generací bývalých hráčů. V Rytířském sálu Hotelu Kampa – Stará Zbrojnice najdete zástupce mistrovských týmů 1995/1996, 2007/2008 a 2008/2009 nebo vítězů domácího poháru 1996/1997, 1998/1999 a 2001/2002, například hráče jako Erich Brabec, Matej Krajčík, Sladjan Ašanin, Pavel Kuka, Ondrej Krištofík, Tomáš Kuchař, Jiří Lerch, Jan Suchopárek, trenéři Josef Pešice, František Cipro a další.

Přijďte si tak v sobotu nebo v neděli pro podpis svého oblíbeného hráče, nebo si přijďte připomenout slávistické výročí se svojí oblíbenou generací slávistů.

Kdy: Sobota a neděle (26., 27. ledna)

Kde: Hotel Kampa – Stará Zbrojnice, Rytířský sál

Čas: 14 – 15 hodin

Aktuálně

Nejúspěšnější kouč Slavie? Jindřich Trpišovský a jeho tým

dnes
Jindřich Trpišovský a jeho kolegové nedělním vítězstvím ve vršovickém derby překonali v počtu ligových výher Karla Jarolíma a stali se nejúspěšnějším trenérským týmem novodobé historie Slavie! Obrovská gratulace, trenéři!

Vstupenky na zápas s Hradcem Králové v předprodeji

dnes
V 9. kole čeká Slavii domácí zápas s nováčkem soutěže z Hradce Králové. Zápas se hraje 26. září od 19:00 a vstupenky jsou v předprodeji v cenové kategorii Z1.

Nexen Tire partnerem Slavie

včera
Nexen Tire, jeden z předních světových výrobců pneumatik, se zařadil mezi klubové partnery. Slavnostní podepsání smlouvy proběhlo v Edenu ve středu 15. září.

Další články