V sobotu od 14:00 derby žen

​Po výhře nad Pardubicemi 9:1 čeká slávistky v sobotu od 14:00 na domácí půdě derby pražských S. V zápase se bude bojovat o první místo v tabulce.

Podzimní derby na Letné ovládly fotbalistky Sparty, kdy vyhrály na domácí půdě 5:1. Jedinou slávistickou branku vstřelila momentálně nejlepší střelkyně ligy Tereza Kožárová. Fotbalistky Sparty v sezoně neztratily ani bod, slávistické ženy prohrály pouze jednou, a to právě se Spartou. Po koronavirové pauze a v jarní části sezony sešívané vyhrály všech 6 zápasů a soupeřkám nasázely 42 branek. 

„Já osobně se na derby moc těším. Ráda hraju těžké zápasy, ve kterých musíme předvést naše maximum, pokud chceme pomýšlet na 3 body. Zápas to bude určitě bojovný, očekávám hodně osobních soubojů a věřím, že to nezůstane jen u toho, ale že se budeme prezentovat kombinační hrou, protože si myslím, že máme opravdu kvalitní tým, který umí hrát hezký fotbal. Chceme jednoznačně vyhrát, a to musí být vidět od první minuty,“ těší se na souboj dvou nejlepších týmu ligy záložnice Klára Cahynová.

„Na utkání se velmi těším, myslím, že máme soupeřkám po posledním vzájemném zápase co vracet. Bude to pro nás důležitý zápas sezony. Hrajeme doma, věřím, že budeme dominovat a získáme tři body,“ věří záložnice Martina Šurnovská

„Derby je pro nás z pohledu dalších bojů o titul zásadní. Věřím, že už jsme se z chyb poučily. Bude velmi důležité naše nastavení v hlavách a odvaha ukázat na hřišti to, co umíme,“ zdůrazňuje kapitánka týmu Diana Bartovičová.

24. dubna 2021, 14:00 – Horní Měcholupy, tráva 

Aktuálně

Vstupenky na Karvinou k dispozici pro permanentkáře

před 2 dny
Sešívaní se v rámci 32. kola představí v Sinobo Stadium proti Karviné. Výkop utkání je v neděli 16. 5. v 19:30. Chcete-li mistry podpořit přímo na stadionu, přečtěte si organizační informace k zápasu.

Hráči na hostování: Zelený na stoperu táhne Jablonec

před 3 dny
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem tradičním přehledu.

Květnový nábor dětí do slávistických školiček

10.05.2021
V květnu proběhne slávistický nábor nejmenších dětí do školiček a nejmladších kategorií mládeže. Nábor se uskuteční v tréninkovém centru v Horních Měcholupech.

Další články