Vstupenky do Liberce v online prodeji

Slavia odehraje 25. kolo HET ligy v Liberci v neděli 22. dubna od 18 hodin. Vstupenky do sektoru hostů jsou v online prodeji na Ticketportalu, pořiďte si je v předstihu!
Sektor hostů má kapacitu 600 míst, pro fanoušky Slavie jsou navíc určeny sektory D a E na západní tribuně, kupujte si tedy lístky zejména do těchto sektorů. Cena lístku je 150 korun

Vstupenky jsou v online prodeji na Ticketportalu a zároveň si je můžete pořídit i na 944 prodejních místech Ticketportalu. Nenechávejte nákup vstupenek až na den utkání a pořiďte si lístky z pohodlí domova.

Pokud se vyprodají sektory D a E, do prodeje budou uvolňovány postupně podle zájmu slávistů další sektory na západní tribuně za bránou. Kapacita celé západní tribuny je 2 000 míst. 

Před rokem dorazilo do Liberce na 2 500 slávistů, podobnou návštěvu očekáváme i na tento zápas. Slavia se opět bude podílet na zajištění pořadatelské služby v sektoru hostů.

Tribuna Sever i Fanklub vypravují autobusové zájezdy, doporučujeme fanouškům využít této možnosti dopravy a vyhnout se tak případným komplikacím při parkování aut v okolí stadionu.

 

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

včera
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 2 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Zápasu by slušel spíše výsledek 2:2, ví Kolář

před 2 dny
Pátou nulu v letošním ročníku Evropské ligy si proti Genku připsal brankář Ondřej Kolář. V zápase s belgickým soupeřem se zaskvěl několika skvělými zákroky a udržel Slavii ve hře o postup. ​„Zápas se hrál nahoru dolů, oba týmy měly šance skórovat. Bezbrankový výsledek je do odvety dobrý," říká Ondřej Kolář.

Další články