Vstupenky do Liberce v online prodeji

Slavia odehraje 25. kolo HET ligy v Liberci v neděli 22. dubna od 18 hodin. Vstupenky do sektoru hostů jsou v online prodeji na Ticketportalu, pořiďte si je v předstihu!
Sektor hostů má kapacitu 600 míst, pro fanoušky Slavie jsou navíc určeny sektory D a E na západní tribuně, kupujte si tedy lístky zejména do těchto sektorů. Cena lístku je 150 korun

Vstupenky jsou v online prodeji na Ticketportalu a zároveň si je můžete pořídit i na 944 prodejních místech Ticketportalu. Nenechávejte nákup vstupenek až na den utkání a pořiďte si lístky z pohodlí domova.

Pokud se vyprodají sektory D a E, do prodeje budou uvolňovány postupně podle zájmu slávistů další sektory na západní tribuně za bránou. Kapacita celé západní tribuny je 2 000 míst. 

Před rokem dorazilo do Liberce na 2 500 slávistů, podobnou návštěvu očekáváme i na tento zápas. Slavia se opět bude podílet na zajištění pořadatelské služby v sektoru hostů.

Tribuna Sever i Fanklub vypravují autobusové zájezdy, doporučujeme fanouškům využít této možnosti dopravy a vyhnout se tak případným komplikacím při parkování aut v okolí stadionu.

 

Aktuálně

Vítězství si cením, je za ním hodně úsilí

dnes
Slavia po deseti letech zvítězila v Olomouci a rovnou 3:0. „I když výsledek vypadá jednoduše, toho vítězství si hodně cením, je za ním hodně úsilí a práce,“ říká trenér Trpišovský.

Velké povzbuzení na začátek, říká Coufal po výhře

dnes
Tříbranková výhra na úvod sezony nad soupeřem, který doma neprohrál 35 zápasů v řadě. Skvělé povzbuzení, ke kterému přispěl brankou i nováček Vladimír Coufal.

​Skvělý začátek: Slavia vyhrála v Olomouci 3:0

dnes
Třígólovou výhru na půdě letošního účastníka evropských pohárů vystřelili Tecl, Stoch a Coufal, pro kterého to byla premiérová trefa v sešívaném!

Další články