Výběr odměn prodloužen do 7. října

Odměny za odhlašování v sezoně 2019/2020 můžete čerpat už jen do 7. října. Odhlašovat se ze zápasů nebude do odvolání možné.

Vyzvedněte si své odměny

Už jen do 7. října si můžete vybrat své odměny za odhlašování v sezoně 2019/2020, po tomto datu všechny body nenávratně propadnou. Z důvodu zavřeného muzea jsme možnost získání vstupenky do Slavia Museum dočasně vyřadili z nabídky. Na aktuální seznam benefitů se můžete podívat níže.

BENEFITY

  • 1 bod - slávistický náramek
  • 2 body - tričko dle výběru z Fashopu
  • 3 body - šála dle výběru z Fanshopu
  • 4 body - tričko a šála z Fanshopu

Aktuální stav benefitů můžete vidět na svém účtu v systému Ticketportal. Po uplatnění benefitů v systému Ticketportal budete kontaktováni s bližšími informacemi. Trička můžete vybírat z nabídky pánských, dámských a dětských v ceně do 310 KčŠály pak lze vybírat tyto do ceny 350 Kč.

Vybrané zboží nelze později měnit za jinou velikost ani za jiné zboží. Nelze vybrat dražší triko/šálu a cenový rozdíl doplatit. Vybrané zboží je třeba vyzvednout osobně ve Fanshopu Slavie v Edenu dle otevírací doby. Pro výběr odměn stačí obsluze Fanshopu ukázat potvrzující email od SK Slavia Praha - odmena.za.misto@slavia.cz (vytištěný nebo z mobilu). Není možné jej objednat, přidat do objednávky, ani zaslat poštou. V den domácího utkání je zboží možné vyzvednout nejpozději 4 hodiny před výkopem.

Odhlášení ze zápasů v sezoně 2020/2021

Vzhledem k aktuální situaci kolem pandemie COVID-19 nebude služba Odhlášení ze zápasu k dispozici, děkujeme za pochopení.

Aktuálně

Musíme se srovnat v defenzivě

včera
Trenér Jindřich Trpišovský byl po zápasu s Hapoelem Be´er Shevou hodně zklamaný. „Myslím si, že u všech gólů to byly individuální chyby.“

Musíme se poučit do dalších zápasů

včera
Lukáš Provod vstřelil v Izraeli jediný gól Slavie. ​„Nebylo to o produktivitě, bylo to o chybách," mrzí záložníka sešívaných.

Každý z nás musí mít větší chuť dát gól

včera
Sešívaní i přes značnou převahu podlehli v Izraeli domácímu Hapoelu smolně 1:3. „Nezbývá nám nic jiného, než si zápas vyhodnotit a dívat se dopředu," říká Tomáš Malínský.

Další články