Výsledky mládeže: Povedený anglický týden dorostenců

Náročný týden mají za sebou dorostenecké týmy, které jsou stále neporaženi. V minulém týdnu se také hrála derby v kategorii žáků a přípravek.

SKSU19

FC Fastav Zlín U19 - SK Slavia Praha U19 1:2 (1:1)
Branky:
20. Maršálek - 14. Vlasák, 86. Kubáň
Sestava: Markovič - Bárta, Vincour, Vlček, Kosek - Červ (78. Walter), Vít, Eichler (67. Zinhasovič) - Kubáň, Vlasák (84. Kneifel), Zeronik

SK Slavia Praha U19 – FC Baník Ostrava U19 3:1 (2:1)
Branky:
9. a 17. Zeronik, 80. Vlček (pen.) - 38. Heller
Sestavy:
Slavia: Markovič - Hošek, Vincour, Vlček, Kosek (46. Bárta) - Červ, Vít, Zinhasovič - Kubáň (84. Eichler), Vlasák (58. Walter), Zeronik
Ostrava: Zouhar – Hasala, Srubek, Zálešák, Wojatschke, Blahuta (74. Kulig), Kuběna, Zajíček, Nagy, Heller (74. Martiník), Bloksch (78. Dziuba)

SKSU17

FC Fastav Zlín U17 - SK Slavia Praha U17 0:3 (0:1)
Branky:
16. Starý, 49. Kopáček, 81. Rigo
Sestava: Sirotník - Starý, Matys, Neruda (79. Štětka), Hájek - Kopáček (61. Hroník), Křišťan, Kneifel (46. Rigo) - Douděra (65. Leitl), Toula, Kulhavý (61. Jurásek)

SK Slavia Praha U17 – FC Baník Ostrava U17 5:1 (2:0)
Branky:
34. Toula, 35. Křišťan, 58. Kopáček, 79. Douděra, 84. Leitl - 79. Drozd
Sestava:
Slavia: Surovčík - Starý (70. Neruda), Štětka, Matys, Hájek - Křišťan, Kopáček, Hroník (55. Rigo) - Douděra (82. Nováček), Toula (70. Leitl), Kulhavý (55. Kneifel)
Ostrava Baránek – Tamajka, Konečný (46. Říha), Sotorník, Barkov, Drozd, Knedla, Boháč (65. Šigut) , Zouhar (70. Klečka), Stoklásek, Vahalík (46. Holaň)

Reportáže z obou zápasů najdete zdezde.

SKSU18

SK SENCO Doubravka U19 - SK Slavia Praha U18 2:3 (1:2) po pen.
Branky:
42. vlastní, 80. Nový - 40. Gajdošík, 45. Kubiš pen.
Sestava: Fülöp - Hošek, Kubiš, Behenský, Schnieder - Štěpnička (46. Hrubeš), Stárek, Šubert - Bývalec, Fencl (53. Šimeček), Gajdošík (58. Langhamer)

SK Petřín Plzeň U19 – SK Slavia Praha U18 0:1 (0:0)
Branky:
73. Bývalec
Sestava: Sirotník – König (46. Garagič), Kubiš, Hrubeš, Schneider – Stárek (69. Štěpnička), Šubert (81. Nováček), Eichler – Bývalec, Fencl (53. Alijagič), Gajdošík

SKSU16

SK SENCO Doubravka U17 - SK Slavia Praha U16 0:19 (0:12)
Branky:
9., 17., 27., 43. a 50. Alijagič, 35., 36. a 81. König, 21. a 37. Hrubý, 28. a 30. Š. Beran, 66. a 71. Kordiak, 8. Obadal, 12. Náprstek, 76. Šimeček, 69. Langhamer, 83. Novák
Sestava: Šmerda - König, Hrubý (60. Šimeček), Sládek (46. Beránek), Obadal (60. Langhamer), Alijagič (56. Kordiak), Náprstek, Novák, Krunert, Kokeš, Š. Beran (46. Novák)

SK Petřín Plzeň U17 – SK Slavia Praha U16 1:4 (0:3)
Branky:
58. Janča – 32. a 40. Alijagič, 23. Horský, 73. Obadal
Sestava: Šmerda – Prebsl, Obadal (82. Vágner), Alijagič (46. Náprstek), Horský, Langhamer, Šimeček, Novák, Vorel, Kokeš (57. Kordiak)

SKSU15

SK Slavia Praha U15 – AC Sparta Praha U15 0:5 (0:4)
Branky:
28., 30. a 35. Tesař, 9. Rott, 66. Vais
Sestava: Dvořák – Beránek, Měkota (54. Jinoch), Sládek, Krstevski, Beran, Novák, Samek, Ambros (36. Kričfaluši), Beneš, Trédl 54. Fatrdle)

SKSU14

SK Slavia Praha U14 – AC Sparta Praha U14 1:3 (0:0)
Branky:
64. Planka – 42. a 68. Krulich, 44. Horák
Sestava: Tomas – Žitný (36. Hejduk), Toula, Blažek, Kopecký (43. Jelínek), Hunal, Mervard, Mikulanda (43. Benlalam), J. Lopatář (53. Fiker), Kučera (43. Pančev), Planka

SKSU13

SK Slavia Praha U13 – FK Teplice U13 13:2 – přípravné utkání, 8+1
Branky:
3x Pech, 3x Jinoch, 2x Kroupa, 2x Boguaj, Černý, Teterya, Zamazal

SKSU12

SK Slavia Praha U12 – Viktoria Žižkov U13 13:0 – přípravné utkání, 10+1

Děčín U13 – SK Slavia Praha U12 0:28

SKSU11

Děčín U12 – SK Slavia Praha U11 0:18

SKSU10

SK Slavia Praha U10 – FK Viktoria Žižkov U11 37:27

Miniliga U11
SK Slavia Praha U10 – FK Mladá Boleslav U11 3:0
SK Slavia Praha U10 – FC Slovan Liberec U11 3:3
SK Slavia Praha U10 – FK Mladá Boleslav U11 1:5
SK Slavia Praha U10 – FC Slovan Liberec U11 3:2
SK Slavia Praha U10 – Beroun U11 9:3

SKSU9

SK Slavia Praha U9 – FK Viktoria Žižkov U10 27:36

SKSU8

AC Sparta Praha U8 – SK Slavia Praha U8 40:20

SKSU7

AC Sparta Praha U7 – SK Slavia Praha U7 28:26

Aktuálně

U16: Dorostence čeká prestižní turnaj

před 2 dny
Nejmladší dorostenecký tým odcestoval do chorvatského města Novigrad, kde na sešívané čeká Istria Youth Cup 2018.

Pohárová premiéra za A-tým kapitána U19 Tomáše Vlčka

13.10.2018
Hned několik debutů bylo k vidění v utkání MOL Cupu proti Ústí nad Labem. Jedním z nich byl první start stopera Tomáše Vlčka ze staršího dorostu Slavie. „Celý zápas jsem přemýšlel nad tím, co bude, když půjdu na hřiště,“ vzpomíná na svou premiéru v A-týmu kapitán U19, který proti Ústí naskočil na poslední minuty.

Výsledky mládeže: Žáci bez inkasované branky

11.10.2018
Starší žáci U15 a U14 v Mladé Boleslavi ani jednou neinkasovali a zvítězili 3:0 a 1:0. Tým U13 pak obsadil první příčku v turnaji Premier Cup.

Další články