Výsledky mládeže: U19 a U17 v čele ligy

Týmy U19 a U17 se díky výhrám nad Plzní (U19 po pokutových kopech) posunuly do čela dorostenecké ligy. Další derby se hrálo v kategorii přípravek, U10 v něm zvítězila, o rok mladší tým těsně prohrál.

SKSU19

SK Slavia Praha U19 – FC Viktoria Plzeň U19 2:1 (0:1) po pokutových kopech
Branky: 75. Vlček - 32. Šulc
Pokutový kop proměnili: Kubáň, Krobot, Zeronik, Zinhasovič
Sestava: Markovič – Walter, Vincour, Vlček, Kosek – Červ, Vít, Eichler (73. Zinhasovič) - Zeronik, Vlasák (67. Krobot), Hošek (62. Kubáň)

SKSU18

FC Písek U19 – SK Slavia Praha U18 1:2 (1:0) po pokutových kopech
Branky: 33. Sládek – 66. Šubert
Sestava: Radotić – Bývalec, Kubiš, Mach, Schneider – Zinhasovič, Azilinon, Šubert – Stárek (46. Langhamer), Alijagič (46. Brejcha), Gajdošík

SKSU17

SK Slavia Praha U17 – FC Viktoria Plzeň U17 3:1 (2:1)
Branky: 26. Toula, 33. Kneifel, 60. Rigo – 42. Kronus
Sestava: Fülöp – Neruda, Leitl, Šimoník (82. Behenský), Toula, Rigo (75. Šubert), Douděra (88. Gajdošík), Křišťan, Hrubeš, Kopáček, Kneifel (51.Kulhavý)

SKSU16

SK Slavia Praha U16 – FK Viktoria Žižkov U17 7:0 (3:0)
Branky: 50. a 54. Horský, 20. Alijagič, 25. Višinský, 38. Obadal, 68. Behenský, 77. Kordiak
Sestava: Vágner – König (46. Kokeš), Behenský, Samek, Obadal, Alijagič (46. Horský), Novák, Brejcha (46. Krunert), Višinský (59. Kordiak), Langhamer, Šimeček

FC Písek U17 – SK Slavia Praha U16 0:4 (0:1)
Branky: 13. Višinský, 51. Kukhavý, 59. Langhamer, 88. Horský
Sestava: Šmerda – Samek, Nováček (46. Langhamer), Kordiak (46. Vorel), Horský, Šimeček, Novák (46. Kulhavý), Behenský, Kokeš (56. Brejcha), Višinský, Krunert (46. König)

SKSU15

FK Teplice U15 – SK Slavia Praha U15 2:0 (1:0)
Branky: Vachoušek, Sůra
Sestava: Dvořák – Trédl, Iliev (36. Měkota), Sládek, Labík, Š. Beran, Kričfaluši, Novák, Jinoch (55. Krstevski), T. Beran, Beneš

SKSU14

FK Teplice U14 – SK Slavia Praha U14 0:2 (0:1)
Branky: Kopecký, Planka
Sestava: Rezek – Kučera (36. Mikulanda), Kopecký (36. Hejduk), Fiker (36. Benlalam), Toula, Blažek (36. Žitný), Hunal, Mervard, Planka, J. Lopatář (55. Bárta), Jelínek (36. Pančev)

SKSU13

Turnaj Ols

10+1, 1x 25 min.

Skupina:
SK Slavia Praha U13 – PEC Zwolle U13 2:2
Branky: Podroužek, Wesolowsky

SK Slavia Praha U13 – FC Emmen U13 3:1
Branky: Piták, Jinoch, Wesolowsky

SK Slavia Praha U13 – Prestigue Football Academy U13 2:1
Branky: Boguaj, Podroužek

Čtvrtfinále:
SK Slavia Praha U13 – Go Ahead Eagles U13 1:0
Branky: Jinoch

Semifinále:
SK Slavia Praha U13 – Vitesse Arnhem U13 0:2

O 3. místo:
SK Slavia Praha U13 – BK Odense U13 7:0
Branky: 2x Boguaj, 2x Jinoch, Teterya, Holub, Podroužek

Denis Boguaj vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

1. Vitesse Arnhem
2. Prestigue Football Academy
3. SK Slavia Praha
4. BK Odense
5. KV Mechelen

Přátelské zápasy 10+1, 2x 25 min.:
SK Slavia Praha U13 – BK Odense 5:1
Branky: 2x Zíka, 2x Boguaj, Regal

SK Slavia Praha U13 – FC Midtjylland 3:3
Branky: 2x Wesolowsky, Podroužek

1.FC Norimberk U13 – SK Slavia Praha U13 5:2 (3:1)
Branky: Wesolowsky, Piták

SKSU12

Kvalifikace skupiny E na Ondrášovka Cup 2019

Sestava: Dostalík – Marcol K., Marcol J., Chaloupka, Jelínek, Belžík, Čížek, Adam, Hrubý, Zeman, Vlček, Sládek, Naskos

SK Slavia Praha – SK Sparta Kolín 3:0
Branky: Vlček, Chaloupka, Adam

SK Slavia Praha – Bohemians Praha 1905 0:0

SK Slavia Praha – SC Xaver H.Počernice 7:0
Branky: 2x Hrubý, 2x Zeman, Chaloupka, Čížek, Vlček

SK Slavia Praha – FC Sellier & Bellot Vlašim 4:0
Branky: 2x Čížek, Hrubý, Vlček

SK Slavia Praha – FC TEMPO Praha 5:0
Branky: 2x Vlček, Hrubý, Marcol J., Sládek z pen.

SK Slavia Praha – ABC Braník 7:0
Branky: 2x Hrubý, Čížek, Marcol K., Naskos, Sládek, Belžík

SK Slavia Praha – FK Čáslav 5:0
Branky: 2x Zeman, Čížek, Jelínek, Naskos

SK Slavia Praha U12 – FK Viktoria Žižkov U13 15:2 – hráno 10+1

Česká liga žáků U11

FK Meteor Praha VIII U13 – SK Slavia Praha U12 7:9

SKSU11

Minirepublika Horní Měcholupy U11:

SK Slavia Praha U11 – Sigma Olomouc 1:1

SK Slavia Praha U11 – Hradec Králové 6:1

SK Slavia Praha U11 – MŠK Žilina 1:1

SK Slavia Praha U11 – MFK Vítkovice 3:0

SK Slavia Praha U11 – AS Trenčín 2:1

Česká liga žáků U12

Meteor VIII U12 – SK Slavia Praha U11 2:1 (0:1)

SKSU10

SK Slavia Praha U10 – AC Sparta Praha U10 19:10

SKSU9

SK Slavia Praha U9 – AC Sparta Praha U9 21:23

SKSU8

FK Viktoria Žižkov U9 – SK Slavia Praha U8 19:45

SKSU7

FK Viktoria Žižkov U8/U7 – SK Slavia Praha U7 29:34

Aktuálně

U21: Juniorka podlehla Českým Budějovičím

dnes
Juniory čekalo první utkání jarní části Juniorské ligy, sešívaní ale na půdě Českých Budějovic prohráli 0:1.

Jan Matoušek bude hostovat v Příbrami

dnes
Ofenzivní záložník či útočník Jan Matoušek odchází do konce sezony na hostování do Příbrami.

Informace pro fanoušky cestující do Genku

dnes
Ve čtvrtek 21. února odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Genku. Přečtěte si bližší informace k výjezdu.

Další články