Juniorka vyhrála v Jablonci. V tabulce je druhá | SK Slavia Praha

Juniorka vyhrála v Jablonci. V tabulce je druhá

0:1
(0:1)
12. kolo, 15. 10. 2012
FK Jablonec - SK Slavia Praha
Branky: <b>Branky:</b> 43. Červenka. <b>ŽK:</b> Linka – Kolařík, Mikula, Zámečník. <b>Rozhodčí:</b> Kovařík – Ubias, Mrkáček.
<p> Juniorka Slavie veze všechyn tři body ze hřiště Jablonce, když její výhru zařídil Marek Červenka</p>

PRAHA/JABLONEC NAD NISOU - Juniorka Slavie veze všechyn tři body ze hřiště Jablonce, když její výhru zařídil Marek Červenka. Mladá Boleslav zároveň prohrála v Českých Budějovicích a sešívaní se tak posunuli na druhé místo tabulky!

Slávisté začali lépe a už ve čtvrté minutě mířil hezkou ranou k tyči Bazal, gólman Fridrich ale zasáhl včas. Na druhé straně se ve 22. minutě probil do našeho vápna Haurdič, jeho střelu ale vyrazil připravený Hrubeš.

Jedinou branku zápasu vstřelil dvě minuty před přestávkou Marek Červenka. Na zadní tyči si počíhal na přetažený centr a z voleje s pomocí tyče poslal míč do sítě.

V 54. minutě mohl Červenka náskok Slavie zvýšit, po hezké Vondráčkově přihrávce svou šanci ale neproměnil. V 66. minutě Slavii podržel gólman Hrubeš, který včasným výběhem zlikvidoval šanci Štemberka.

Slavia ale přečkala i další šance domácích a ze severu Čech si veze těsné vítězství 1:0.

FK Baumit Jablonec – SK Slavia Praha 0:1 (0:1)

Branka: 43. Červenka

Jablonec: Fendrich - Haurdič, Šidlo, Pavlata (K), Just, Vaníček, Vukadinovič (59. Štemberk), Linka, Simerský (79. Skwarczek), Helm, Třešňák

Slavia: Hrubeš - Mikula (K), Čepelák, Kolařík, Sudek – Malcharek, Bazal, (72. Synek), Hrubý (62. Zámečník), Šimeček – Červenka, Vondráček (70. Šittich)

ŽK: Zámečník