Report ze zápasu FK Robstav vs. SK Slavia Praha B | SK Slavia Praha
Více

Report ze zápasu FK Robstav vs. SK Slavia Praha B"

4:0
(1:0)
5. kolo, 2. 9. 2023, Mariánské Lázně
5. kolo, 2. 9. 2023, Mariánské Lázně
FK Robstav - SK Slavia Praha B

Hodnocení utkání hlavním trenérem Davidem Střihavkou:

„V průběhu celého utkání jsme se snažili hrát kombinační a konstruktivní fotbal. Soupeř dával góly. Byla to z naší strany naivní prohra a bohužel i lekce z produktivity. Výsledek 4:0 je více než krutý. Soupeř měl jednu vyloženou šanci, kterou Adam Dvořák vyřešil, jinak se do nebezpečných situací nijak nedostával. Góly jsme inkasovali z tečované střely, přísné penalty, ze standardní situace a z ojedinělého centru do našeho vápna. My jsme si vytvořili minimálně pět vyložených šancí a o další jsme se připravili tím, že jsme nedotáhli dobře založené akce po křídlech. Soupeř měl v sestavě dvě výrazné individuality, Martina Zemana a Ibrahima Sowa, kteří se postarali o všechny branky. Bohužel pro nás jim zapas sednul. V každém utkání si vytváříme spoustu šancí, ale zatím se v důležitých okamžicích nedokážeme opřít o kvalitnější řešení.“
4:0

Sestavy

SK Slavia Praha B

Dvořák - Trédl (59.Piták), Hunal, Švec (73. Behenský), Zachoval - Kopáček (46. Voriazidis), Planka, Jelínek (46. Hájek) - Sy, Pudil A. (58.Rama), Toula

Detaily utkání

Branky
10. Sow, 49. Zeman, 59. Sow, 68. Sow
Žluté karty
15. Petr - 29. Trédl

Aktuálně

U20 v sobotu proti Kladnu na hřišti soupeře

14. 11. 2025
Slávisté se vezou na vítězné vlně. Teď je ale čeká nejtěžší možná překážka. Kladno kraluje soutěži a opírá se o nejlepší útok i obranu v lize. Divácky atraktivní utkání se odehraje v sobotu 15. listopadu na stadionu Františka Kloze.

Čtvrtá výhra v řadě. U20 porazila Petřín Plzeň

9. 11. 2025
Slavia měla herně navrch a dvakrát vedla zásluhou Szywaly se Suleimanem. Přesto hosté dokázali po bojovném výkonu dvakrát vyrovnat. O vítězství sešívaných rozhodl Aleš Březina pět minut před koncem.

Vítězné derby U17. V závěru rozhodl Jan Filip

8. 11. 2025
Slavia vstoupila do derby aktivněji a po brance Adama Leibla šla do vedení, domácí však rychle srovnali. Utkání v závěru rozhodl tečovanou ranou z přímého kopu Jan Filip a sešívaní si připsali cenné vítězství.

Další články