Report ze zápasu FK Robstav vs. SK Slavia Praha B | SK Slavia Praha
Více

Report ze zápasu FK Robstav vs. SK Slavia Praha B"

4:0
(1:0)
5. kolo, 2. 9. 2023, Mariánské Lázně
5. kolo, 2. 9. 2023, Mariánské Lázně
FK Robstav - SK Slavia Praha B

Hodnocení utkání hlavním trenérem Davidem Střihavkou:

„V průběhu celého utkání jsme se snažili hrát kombinační a konstruktivní fotbal. Soupeř dával góly. Byla to z naší strany naivní prohra a bohužel i lekce z produktivity. Výsledek 4:0 je více než krutý. Soupeř měl jednu vyloženou šanci, kterou Adam Dvořák vyřešil, jinak se do nebezpečných situací nijak nedostával. Góly jsme inkasovali z tečované střely, přísné penalty, ze standardní situace a z ojedinělého centru do našeho vápna. My jsme si vytvořili minimálně pět vyložených šancí a o další jsme se připravili tím, že jsme nedotáhli dobře založené akce po křídlech. Soupeř měl v sestavě dvě výrazné individuality, Martina Zemana a Ibrahima Sowa, kteří se postarali o všechny branky. Bohužel pro nás jim zapas sednul. V každém utkání si vytváříme spoustu šancí, ale zatím se v důležitých okamžicích nedokážeme opřít o kvalitnější řešení.“
4:0

Sestavy

SK Slavia Praha B

Dvořák - Trédl (59.Piták), Hunal, Švec (73. Behenský), Zachoval - Kopáček (46. Voriazidis), Planka, Jelínek (46. Hájek) - Sy, Pudil A. (58.Rama), Toula

Detaily utkání

Branky
10. Sow, 49. Zeman, 59. Sow, 68. Sow
Žluté karty
15. Petr - 29. Trédl

Aktuálně

U16 ovládla Memoriál Vlastislava Marečka

18. 4. 2024
Ve středu a čtvrtek vyvrcholil ve Zlíně 16. ročník Memoriálu Vlastislava Marečka. Dorostenci porazili v semifinále Teplice a o den později ve finále otočili utkání se Zbrojovkou Brno. Po vítězství 3:1 si tak už podruhé v řadě odváží vítězný pohár mladí slávisté.

U17 porazila Spartu a upevnila si vedení v lize

17. 4. 2024
Mladší dorostenci si po skvělém prvním poločase vybudovali dvoubrankový náskok. O oba góly se postaral Lucas Németh. Ve druhém dějství si sešívaní vedení pohlídali, získali důležité vítězství a pokračují v čele dorostenecké ligy.

U19 podlehla v derby Spartě 0:2

17. 4. 2024
Slávisté hráli přes šedesát minut v deseti. Dorostenci i tak srdnatě bojovali a tlačili svého soupeře. Sparta potvrdila vítězství druhým gólem po přestávce. Mládežníci U19 tak podlehli v derby 0:2.

Další články