Report ze zápasu FK Robstav vs. SK Slavia Praha B | SK Slavia Praha
Více

Report ze zápasu FK Robstav vs. SK Slavia Praha B"

4:0
(1:0)
5. kolo, 2. 9. 2023, Mariánské Lázně
5. kolo, 2. 9. 2023, Mariánské Lázně
FK Robstav - SK Slavia Praha B

Hodnocení utkání hlavním trenérem Davidem Střihavkou:

„V průběhu celého utkání jsme se snažili hrát kombinační a konstruktivní fotbal. Soupeř dával góly. Byla to z naší strany naivní prohra a bohužel i lekce z produktivity. Výsledek 4:0 je více než krutý. Soupeř měl jednu vyloženou šanci, kterou Adam Dvořák vyřešil, jinak se do nebezpečných situací nijak nedostával. Góly jsme inkasovali z tečované střely, přísné penalty, ze standardní situace a z ojedinělého centru do našeho vápna. My jsme si vytvořili minimálně pět vyložených šancí a o další jsme se připravili tím, že jsme nedotáhli dobře založené akce po křídlech. Soupeř měl v sestavě dvě výrazné individuality, Martina Zemana a Ibrahima Sowa, kteří se postarali o všechny branky. Bohužel pro nás jim zapas sednul. V každém utkání si vytváříme spoustu šancí, ale zatím se v důležitých okamžicích nedokážeme opřít o kvalitnější řešení.“
4:0

Sestavy

SK Slavia Praha B

Dvořák - Trédl (59.Piták), Hunal, Švec (73. Behenský), Zachoval - Kopáček (46. Voriazidis), Planka, Jelínek (46. Hájek) - Sy, Pudil A. (58.Rama), Toula

Detaily utkání

Branky
10. Sow, 49. Zeman, 59. Sow, 68. Sow
Žluté karty
15. Petr - 29. Trédl

Aktuálně

12. ročník Premier Cupu ve čtvrtek v Edenu

27. 9. 2023
Ve čtvrtek 28. září proběhne v Edenu mezinárodní turnaj pro kategorii U13. Dvanáctý ročník Premier Cupu, který pořádá mládežnická akademie Slavie Praha, přivítá celkem pět týmů ze tří zemí.

U19 i U17 bez ztráty bodu, žáci na turnaji v italském Turíně

26. 9. 2023
Dorostenci z U19 a U17 mají za sebou náročný týden zakončený plným počtem bodů. Mladší žáci vyrazili na mezinárodní turnaj do Itálie. Další vítězství B-týmu proti Dukle. Starší žáci porazili Teplice. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Poslední nábor do akademie dnes ve Kbelích od 17:00!

21. 9. 2023
Září, měsíc slávistických náborů se chýlí ke konci. Pokud máte doma malého slávistu či slávistku, přiveďte ho dnes na poslední nábor do struktur akademie SK Slavia Praha.

Další články