Report ze zápasu FC Písek vs. SK Slavia Praha B | SK Slavia Praha

Report ze zápasu FC Písek vs. SK Slavia Praha B"

2:2
(0:1)
11. kolo, 4. 10. 2023
FC Písek - SK Slavia Praha B

Béčko vstoupilo do zápasu lépe a už ve 3. minutě měl dobrou šanci Milan Škoda, který ale branku netrefil. Další dobrou příležitost měl Stanislav Tecl, který postupoval sám na brankáře, kterému udělal kličku. Následně ale pálil nad břevno.

Ve 22. minutě pak zahrozili domácí. Martin Voráček se dostal k míči ve vápně, skvěle ho ale vychytal Jan Sironík, O pět minut později zakončoval netradičně hlavou těsně mimo David Planka, Také ve 33. minutě se dostali slávisté k zakončení hlavou - Milana Škodu ale brankář domácích vychytal.

Na první gól si tak diváci museli počkat až do 42. minuty. Do vápna přišel prudký centr z levé strany, míč se pak následně odrazil k nohám Matěje Zachovala, který s přehledem otevřel skóre zápasu.

Po příchodu ze šaten se jako první radoval Písek. Martin Voráček se dostal k míči a postupoval sám na Jana Sirotníka, který první střelu vyrazil, na dorážku domácího útočníka už ale neměl nárok. Nerozhodné skóre ale netrvalo dlouho. Jakub Kopáček získal míč ve středu pole a vyslal přesnou přihrávkou Davida Planku, ten přesným zakončením poslal béčko opět do vedení.

V 76.minutě hlavičkoval domácí Bicenc do tyče. Srovnáno tak bylo až v 84. minutě, kdy se k odraženému míči za vápnem dostal Vojtěch Bartizal, který srovnal na konečných 2:2.

Další utkání ČFL sk. A čeká na naše béčko v neděli 8. 10., kdy na Xaverov dorazí rezerva Bohemians. Výkop v 10:15!