Report ze zápasu AS Monaco vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha
Více

Report ze zápasu AS Monaco vs. SK Slavia Praha"

3:2
(1:2)
1. kolo, 22. 11. 2023, Monako
1. kolo, 22. 11. 2023, Monako
AS Monaco - SK Slavia Praha

„Do prvního utkání turnaje Al Abtal jsme vstoupili aktivně. Dobře jsme kombinovali a po hezkých akcích si vytvářeli brankové příležitosti. Ve 20. minutě, po krásném slalomu domácí obranou se střelecky prosadil Dufek. V 25. minutě z čista jasna z rohového kopu domácí vyrovnali. S námi tato situace neotřásla a i nadále jsme byli silní ve výstavbě a dostávali se do nebezpečných situací. Za předvedenou hru jsme byli odměněni vedoucí brankou, kterou si po střele Pikolona srazil do vlastní branky domácí obránce. Až do poločasu se hrál oboustranně zajímavý fotbal s mírnou převahou našeho týmu. Bohužel další dvě vyložené šance se nám nepodařilo proměnit a navýšit tak výsledek utkání. Ve druhé půli začal foukat do zad domácím silný vítr a to jim nalilo čerstvé síly. Hráči Monaca převzali iniciativu a začali přebírat otěže hry. V naší kombinaci se začali objevovat nepřesnosti a proti opravdu silnému větru bylo čím dál těžší se dostávat do pokutového území domácích. V 60. minutě se po individuální akci prosadil útočník Monaca a upravil skóre na 2:2. V dalším průběhu se oba týmy snažily strhnout vítězství na svoji stranu a po několika šancích v obou pokutových územích se podařilo vstřelit domácím v 84. minutě rozhodující branku. V zajímavé zahraniční konfrontaci jsme podali velmi dobrý výkon a byli domácím více než vyrovnaným soupeřem. O výsledku utkání rozhodla produktivita a dovednosti hráčů Monaca v zakončení. Monako své příležitosti proměnilo, my bohužel ne. Za předvedené výkony zaslouží pochvalu všichni hráči, kteří do utkání nastoupili,“ hodnotil utkání šéftrenér mládeže Tomáš Heidenreich.

3:2

Sestavy

SK Slavia Praha

Tomas - Piták, Mervard, Boledovič, Holub - Zamazal, Hájek, Pech - Jelínek T., Dufek - Pikolon

Detaily utkání

Branky
25., 60., 85. - 20. Dufek, 38. Pikolon

Aktuálně

Proběhl otevřený trénink pro malé brankáře

29. 2. 2024
Na začátku února proběhl první otevřený trénink mládežnické akademie. Brankářský trénink si přišlo vyzkoušet na 60 malých talentů.

Dívky si udržely neporazitelnost po celý víkend

27. 2. 2024
Naše mládežnické kategorie žen si o víkendu vedly skvěle. Mladší přípravky zvítězily ve třech přátelských zápasech, starší přípravka si poradila s týmem z Braníka a mladší žákyně překonaly o dva roky starší soupeřky z Jablonce.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Další články