Report ze zápasu FC Viktoria Plzeň vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha
Více

Report ze zápasu FC Viktoria Plzeň vs. SK Slavia Praha"

0:9
(0:7)
12. kolo, 23. 3. 2014, Luční
12. kolo, 23. 3. 2014, Luční
FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha
Branky: <b>Branky:</b> 29., 30. a 58. Divišová, 16. a 38. Necidová, 23. a 41. Odehnalová, 19. a 72. Svitková. <b>ŽK:</b> 35. B.Beštová, 59. Bohmannová
Slávistkám v sestavě chyběly zraněná Cahynová a Malinová, přesto v mírném dešti na svého soupeře od začátku vlétli a vytvořili si územní převahu. Na vedoucí branku jsme si však museli počkat, Plzeň odolávala a řadu možností včas zhatila. První velkou příležitost měla v 10. minutě Pěničková, ale brankářka Votíková skvěle vyrazila nohou. Branku vstřelila v 16. minutě Necidová po přesném centru Holečkové. Od té chvíli to tam začalo padat, po třech minutách po centru Benýrové skórovala Svitková. Ve 23. minutě do třetice centr z levé strany, opět od Holečkové a na zadní tyči osamocená Odehnalová v pohodě zakončila. Převaha Slavie byla velká, děvčata hrála s chutí a Plzeň přestala stíhat bránit, slávistky byly důraznější, rychlejší a techničtější. Ve 29. minutě Svitková prošla přes několik hráček až k vápnu, kde přihrála Divišové a její střelu k tyči Votíková neměla šanci chytnout. O minutu později po centru Svitkové přidala další branku opět Divišová. Do konce poločasu jsme přidali další dvě branky, po centru Pěničkové se prosadila Necidová a po standardní situaci slávistické kapitánky se nemýlila Odehnalová.

Ve druhém poločase holky polevily, chyběl větší pohyb a dravost. Přesto slávistky měly zápas jasně ve své režii, jen jsme si nevytvořili takové množství šancí. A když už nějaká byla, v zakončení jsme se neprosadili. V 58. minutě jsme přidali další branku, Sehnálková nadvakrát dostala míč k Divišové, která si ho dokázala pohlídat i přes napadání obránkyně a přesně k tyči zakončila. Poslední gól padl v 72. minutě, po centru Divišové hlavou zamířili mezi tyče. Za týden čeká slávistky zápas proti Pardubicím.
0:9

Sestavy

SK Slavia Praha

Sladká - Tomášková, Pincová, Budošová, Benýrová (76. Jášová) - Divišová, Pěničková (57. Sehnálková), Odehnalová, Holečková - Necidová (64. Kožárová), Svitková

Detaily utkání

Statistiky
<b>Branky:</b> 29., 30. a 58. Divišová, 16. a 38. Necidová, 23. a 41. Odehnalová, 19. a 72. Svitková. <b>ŽK:</b> 35. B.Beštová, 59. Bohmannová

Aktuálně

12. ročník Premier Cupu ve čtvrtek v Edenu

27. 9. 2023
Ve čtvrtek 28. září proběhne v Edenu mezinárodní turnaj pro kategorii U13. Dvanáctý ročník Premier Cupu, který pořádá mládežnická akademie Slavie Praha, přivítá celkem pět týmů ze tří zemí.

U19 i U17 bez ztráty bodu, žáci na turnaji v italském Turíně

26. 9. 2023
Dorostenci z U19 a U17 mají za sebou náročný týden zakončený plným počtem bodů. Mladší žáci vyrazili na mezinárodní turnaj do Itálie. Další vítězství B-týmu proti Dukle. Starší žáci porazili Teplice. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Poslední nábor do akademie dnes ve Kbelích od 17:00!

21. 9. 2023
Září, měsíc slávistických náborů se chýlí ke konci. Pokud máte doma malého slávistu či slávistku, přiveďte ho dnes na poslední nábor do struktur akademie SK Slavia Praha.

Další články