konec zápasu
90'
0:4
přát. / po 28.1.2019 / 16:30
90
Konec zápasu.
90
Miroslav Stoch si na levém křídle navedl míč na svojí silnější nohu a prudce vypálil, míč ale letěl doprostřed brentfordské klece a Gunnarson míč bez větších obtíží vyrazil mimo nebezpečí.
82
Slavia právě vstřelila branku!
Po kombinaci středem hřiště se k míči dostal Miroslav Stoch a posunul jej na Alexe Krále, který nekompromisní přízemní ranou k levé tyči navyšuje slávistické vedení na čtyři branky! Jedná se o premiérovou trefu Alexe Krále v sešívaném dresu!
78
Dlouhý nákop Josefa Hušbauera sklepl Michal Frydrych pro Alexe Krále, jehož pohotovou ránu pod břevno vyškrábl skvělým zákrokem mimo tři tyče Gunnarson!
76
Mick van Buren krásnou patičkou sklepl míč do běhu pro Murise Mešanoviče, který ale na míč o několik decimetrů nedosáhl.
73
Muris Mešanovič pronikl po pravém křídle a předložil ideální přihrávku Micku van Burenovi, který ale na brankové čáře nedokázal procedit míč za Gunarssonova záda.
72
Střídání v týmu Brentford FC U23: ze hřiště odchází Baluta, přichází van Buren.
71
Alexandru Baluta po přihrávce od Miroslava Stocha centroval z hranice pokutového území na Murise Mešanoviče, kterému ve skórování na poslední chvíli zabránil jeden z obránců, který míč razantně odhlavičkoval pryč.
65
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Ngadeu, přichází Vlček.
62
Brentford zahrával nepřímý volný kop z hranice malého vápna, po kterém pálil jeden ze soupeřů. Přemysl Kovář ale proti střele včas vyběhl a zabránil míči v cestě do sítě.
57
Obrovskou šanci na zvýšení skóre měl Michal Frydrych, který přízemní ranou z pravé strany prověřil Gunarssona, mladý gólman Brentfordu ale zůstal nepokořen.
53
Michal Frydrych poslal na penaltový puntík přihrávku na Alexandra Balutu, který pohotovou střelou prověřil Gunarssona. Následně ještě pálil Miroslav Stoch, ani on však přízemní ranou na soupeřova gólmana nevyzrál.
49
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází van Buren, přichází Mešanovič.
48
Slavia právě vstřelila branku!
Lukáš Masopust dostal přihrávku do otevřené obrany a z hranice pokutového území krásnou ranou pod břevno navýšil skóre!
47
Do vápna soupeře se na pravé straně po přihrávce Lukáše Masopusta probojoval Miroslav Stoch, následnou střelu však nevměstnal mezi tři tyče brendfordské svatyně.
46
Začal druhý poločas.

45
První poločas skončil.
42

42
Miroslav Stoch dostal napadáním obránce soupeře pod tlak, stoper Brentfordu míč ztratil a Miroslav Stoch šel sám na brankáře. Svou akci proměnil v druhý gól sešívaných. #bresla
41
Po centru Lukáše Masopusta hlavičkoval Mick van Buren do středu branky.
38
Lukáš Masopust sklepl míč pro Josefa Hušbauera, jeho tečovaná rána končí těsně mimo. Po rohovém kopu se sešívaní dostali k hlavičce, míč ale také tentokrát mezi tři tyče nemířil.
35
Alex Baluta postupoval ze strany do dobré příležitosti, jeho rána levou nohu ale nebyla přesná.
34
Po zpětné přihrávce zakončoval v dobré pozici Miroslav Stoch, jeho střelu obrana zblokovala. K dorážce se dostal Alex Baluta, také tentokrát byla jeho střela zastavena obráncem.
27
Lukáš Masopust vybojoval míč a postupoval na brankáře, ideální okamžik pro zakončení nebo přihrávku na volného spoluhráče ale prováhal a míč tak sebral gólman.
24
Po centru Miroslava Stocha byl sám před brankářem Lukáš Masopust, míč ale hlavou mezi tři tyče usměrnit nedokázal a míč tak sebral brankář..
23
Faulován byl Mick van Buren, přímý kop Josefa Hušbauera gólman soupeře chytil.
16

16
1:0! Celá gólová akce začala u Přemysla Kováře, v závěru akce si Mick van Buren vyměnil míč s Alexem Králem a Mick van Buren následně propálil brankáře!
12
Po rohovém kopu zakončoval na zadní tyči Michal Frydrych, míč už měl ale v těžké pozici, i proto končí zakončení mimo tři tyče.
7
Další akci zakončoval Alex Král, jeho střelu skryl brankář v náručí.
3
Tentokrát už sešívaní přímo ohrozili brankáře, ránu Micka van Burena ale Gunarsson vyrazil.
2
První zakončení obstaral po rohovém kopu Alex Baluta, jeho střela ale mezi tři tyče nemířila.
1
1
Utkání právě začalo.
-20
-20
Probíhá rozcvička, zápas začne za dvacet minut.
-60
-60
Úvodní sestavy:

Brentford FC U23: Gunarsson – Titov, Racic, Kirk, Dasilva – Coote, Žambůrek, Onen – Archibald, Hardy, Johansson

SK Slavia Praha: Kovář – Frydrych, Deli, Ngadeu, Zelený – Král, Hušbauer – Masopust, Stoch, Baluta – van Buren.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Podrobnosti zápasu

Branky: 16. Buren (SLA) , 42. Stoch (SLA) , 48. Masopust (SLA) , 82. Král (SLA)

BFB: Gunarsson – Titov, Racic, Kirk, Dasilva – Coote, Žambůrek, Onen – Archibald, Hardy, Johansson

SLA: Kovář – Frydrych, Deli, Ngadeu, Zelený – Král, Hušbauer – Masopust, Stoch, Baluta – van Buren

Žluté karty:

Rozhodčí:

Diváci: