B-tým: Vítězný vstup do přípravy! | SK Slavia Praha

(0:3)
přát., 25. 7. 2020
FC Slovan Velvary - SK Slavia Praha B
Rezerva Slavie si v prvním přípravném duelu připsalo výhru 3:2.

K prvnímu utkání v přípravě na novou sezonu cestovalo B-tým Slavie do Velvar, kde se utkal s místním celkem hrajícím ČFl sk. B.

V základní sestavě nastoupila nová posila Abdallah Sima (více zde), ve středu obrany pak po boku Michala Švece hrál první poločas Michal Šmíd (další informace zde).

První poločas se sešívaným povedl na výbornou. Ve 13. minutě nařídil rozhodčí pokutový kop, který proměnil Abdallah Sima. Také druhou trefu utkání obstaral senegalský útočník, podruhé se prosadil po přihrávce Jakuba Křišťana. Třetí branku v síti Velvar obstaral Michal Hošek, u jehož branky asistoval Daniel Langhamer.

Po prvním poločase tak béčko Slavie vedlo 3:0. Do druhé části poslal trenér Marek Jarolím výrazně obměněnou sestavu. Domácí dokázali dvěma zásahy v 62. a 71. minutě utkání zdramatizovat. Mladíci Slavie už ale vedení udrželi a na úvod letní přípravy zvítězili ve Velvarech 3:2.

Další přípravný duel čeká na Slavii B ve středu 29. 7., kdy na Xaverově od 10:30 vyzve rezervu Hradce Králové.

2:3

1. poločas: Surovčík - Matys, Švec, Šmíd, Hošek - Kopáček, Křišťan, Langahmer - Douděra, Sima, Vlasák

2. poločas: Fulöp - Janoušek, Matys, Vlčák, Hošek - Vaněk, Vít, Kopáček - Kubáň, Kneifel, Šilhan

62 a 71. soupeř - 13. a 29. Sima (první z pokutového kopu), 37. Hošek