Odhlášení ze zápasu

Po dobu trvání omezení kapacity stadionu kvůli pandemii covid 19 nebude služba Odhlášení ze zápasu v provozu, děkujeme za pochopení. Odměny můžete čerpat do 30. září 2020.

Benefity

V případě úspěšného přeprodání místa v sezoně 2019/2020, získal permanentkář bod, za které mohl čerpat benefity.

BENEFITY

  • 1 bod - slávistický náramek
  • 2 body - tričko dle výběru z Fashopu
  • 3 body - šála dle výběru z Fanshopu
  • 4 body - tričko a šála z Fanshopu

Aktuální stav benefitů můžete vidět na svém účtu v systému Ticketportal. Benefity je možné čerpat pouze online a pouze do 30. září.

Po uplatnění benefitů v systému Ticketportal budete kontaktováni s bližšími informacemi. Trička můžete vybírat z nabídky pánskýchdámskýchdětských v ceně do 310 Kč. Šály pak lze vybírat tyto do ceny 350 Kč.

Vybrané zboží nelze později měnit za jinou velikost ani za jiné zboží. Nelze vybrat dražší triko/šálu a cenový rozdíl doplatit. Vybrané zboží je třeba vyzvednout osobně ve Fanshopu Slavie v Edenu dle otevírací doby. Pro výběr odměn stačí obsluze Fanshopu ukázat potvrzující email od SK Slavia Praha - odmena.za.misto@slavia.cz(vytištěný nebo z mobilu). Není možné jej objednat, přidat do objednávky, ani zaslat poštou. V den domácího utkání je zboží možné vyzvednout nejpozději 4 hodiny před výkopem.