Vstupenky i permanentní vstupenky jsou nyní díky aktuálnímu nařízení vlády automaticky platné. Není tedy potřeba je dopředu ověřovat. Děkujeme za pochopení.

Prodej permanentních vstupenek 2021/2022

Prodej permanentních vstupenek probíhal v termínu od středy 23. 6. od 12:00 do pátku 23. 7. 2021. Pořídit si je mohli fanoušci, kteří byli držiteli permanentní vstupenky pro sezonu 2020/21.

Prodej na pokladnách pak začal 12. července v 9:00 hodin. Od tohoto termínu bude také možné vyzvednout permanentní vstupenku na základě předložení platného voucheru zakoupeného v online systému TicketPortal.

Všem permanentkářům je drženo jejich místo ze sezony 2020/2021, v případě zájmu je možné si ho změnit na některé z volných míst na stadionu.

Ceny zůstávají stejné jako v předchozí sezoně, s výjimkou Tribuny Sever, kde byla cena po dohodě se zástupci fanoušků navýšena. Více informací naleznete v ceníku níže.

Online nákup permanentní vstupenky lze provést po přihlášení do svého účtu na stránkách www.ticketportal.cz. Návod, jak postupovat, naleznete ZDE.

V případě zakoupení permanentní vstupenky se slevou online a následnému neprokázání nároku na slevu při převzetí permanentní vstupenky na pokladnách nelze permanentní vstupenku vydat. Storno v takovém případě lze řešit pouze přes TicketPortal.

Výhody permanentek

Jako poděkování za podporu v minulé sezoně mají všichni permanentkáři v ceně své permice zdarma vstupenku na třetí předkolo Ligy mistrů, součástí je i možnost rezervace místa na další utkání v evropských pohárech za předpokladu, že to umožní aktuální protiepidemická opatření.

V rámci nákupu permanentní vstupenky je možné si exkluzivně zakoupit domácí dres z mistrovské sezony za 990 Kč, a to přímo v systému Ticketportal. Zde stačí zadat jeho velikost a dres si následně v červenci vyzvednout na pokladně spolu s permicí. Počet dresů je omezen a upozorňujeme, že výměna velikosti dresu není z důvodu omezené kapacity dresů možná.

Pro vyzvednutí dresu si nezapomeňte vytisknout samostatný voucher, obdobně jako pro vyzvednutí permanentní vstupenky.

Kompletní seznam výhod

 • Přednostní nákup vstupenek na utkání v evropských soutěžích
 • Vstup na 3. předkolo Ligy mistrů v ceně permanentky
 • Rezervace místa z aktuální sezony
 • Možnost zakoupit si permanentní vstupenku pro následující sezonu
 • Vstup na všechna domácí utkání Fortuna ligy v ceně (pokud to vládní opatření dovolí)
 • Vstup na domácí utkání v Českém poháru vyjma finále (pokud to vládní opatření dovolí)
 • Vstup na přátelská utkání, utkání B-týmu, žen vč. Ligy mistryň (pokud to vládní opatření dovolí)
 • Možnost koupě mistrovského dresu za 990 Kč
 • Slevy u vybraných partnerů klubu:
  • 10 % sleva na vše v klubovém fanshopu
  • 50 % sleva na předplatné iDnes Premium
  • 10 % sleva na zboží Puma na sportismo.cz

Podmínky prodeje permanentek

Permanentní vstupenka pro sezonu 2021/2022 zůstává nepřenosná a je u ní zaveden pevný adresný ticketing. To znamená, že při nákupu permanentní vstupenky je nutné uvést své skutečné jméno a příjmení. Důvodem jsou předpokládaná opatření související s pandemií Covid 19, kdy v uplynulé sezoně úřady vyžadovaly po klubech seznamy přítomných diváků. Převzetí permanentní vstupenky bude možné pouze na pokladnách a bude podmíněno prokázáním se platným dokladem totožnosti.

Z výše uvedeného důvodu nebude možné nechat si permanentní vstupenku zaslat poštou. Zároveň bychom rádi upozornili, že v rámci jednotlivých utkání může být vyžadována kontrola totožnosti oproti jménu na permanentní vstupence při vstupu na stadion z důvodu dodržování protiepidemických opatření. V případě uvedení chybného jména má klub nárok na storno permanentní vstupenky. Děkujeme za pochopení.

Pokud nebudete mít možnost vyzvednout si permanentní vstupenku osobně, můžete pověřit převzetím jinou osobu. Tato osoba se při převzetí vstupenky bude muset prokázat svým dokladem totožnosti a zároveň kopií dokladu totožnosti vás, coby držitele permanentní vstupenky.

Vezměte prosím na vědomí, že z důvodu stále probíhajících opatření souvisejících s pandemii Covid-19 nemůžeme držitelům permanentních vstupenek zaručit, že utkání Fortuna Ligy nebo zápasy pořádané UEFA budou moci sledovat ze svých konkrétně zakoupených míst, tak jako tomu bylo již v předcházející sezoně.

Podmínky, za jakých budou moci v nové sezoně fanoušci navštěvovat zápasy přímo na stadionech, zatím nejsou známy. Obchodní podmínky při koupi permanentní vstupenky proto jasně stanovují, že klub negarantuje jejímu držiteli návštěvu všech domácích ligových zápasů.

Pro sezonu 2021/2022 také platí, že nebude možné požadovat jakoukoliv kompenzaci za nenavštívené zápasy.

Pro uplatnění slevy členů Odboru přátel a Fanklubu je nutné si nejdříve ověřit stav na členském online portálu. Dokud nárok nebude jednou z organizací schválen nebude možné uplatnit slevu na pokladnách Sinobo Stadium.

Ceník permanentních vstupenek

CENÍK PERMANENTNÍCH VSTUPENEK SEZONA 2021/2022 POUZE STÁVAJÍCÍ PERMANENTKÁŘI
ZÁKLADNÍ CENA CENA PRO ČLENY OP, FK
ZTP/TP
CENA SENIOR
(od 63 let)
KATEGORIE A
102, 103, 104, 127, 128, 129, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 227, 228, 229, 230
3 800 Kč 3 420 Kč 3 040 Kč
114, 115, 116 - speciální vstup 3 800 Kč 3 420 Kč 3 040 Kč
KATEGORIE B
112, 113, 117, 118
3 250 Kč 2 925 Kč 2 600 Kč
KATEGORIE TRIBUNA SEVER
105, 106, 107, 108, 109, 110
2 200 Kč 1 980 Kč 1 760 Kč
KATEGORIE C
111, 122, 123, 124, 125, 126
1 950 Kč 1 755 Kč 1 560 Kč
SEKTOR RODIČE A DĚTI DOSPĚLÁ PERMANENTKA* 3 690 Kč - -
DĚTSKÁ PERMANENTKA PŘI NÁKUPU DOSPĚLÉ PERMANENTKY (DÍTĚ DO 15 LET NEBO 150 CM) 805 Kč - -
DĚTSKÁ PERMANENTKA PŘI SAMOSTATNÉM NÁKUPU (DÍTĚ DO 15 LET NEBO 150 CM) 1 549 Kč - -
STUDENTSKÁ PERMANENTKA - TRIBUNA J. W. MADDENA, TRIBUNA VÝCHOD 2 790 Kč - -
STUDENTSKÁ PERMANENTKA - TRIBUNA SEVER 1 750 Kč - -
STUDENTSKÁ PERMANENTKA - TRIBUNA FRANTIŠKA PLÁNIČKY 1 550 Kč - -
Vozíčkář H1,H2 650 Kč - -
* při nákupu dospělé permanentky
dětská permanentka za 1 Kč

Plán Sinobo Stadium

Důležité dokumenty

Nejčastější otázky a odpovědi

Chci si pořídit permanentní vstupenky do rodinného sektoru. Jak to mám udělat?

Pokud jste držitelem těchto permanentních vstupenek z loňské sezony, lze nákupu provést buď v systému TicketPortal a nebo na pokladnách Sinobo Stadium. Upozorňujeme, že pro vydání dětské vstupenky bude nutné doložit věk dítěte (např. prostřednictvím kartičky pojišťovny).

Mohu si v systému TicketPortal zakoupit permanentní vstupenku se studentskou slevou?

Ano, lze to, ale pro vydání permanentní vstupenky je nutné se na pokladnách prokázat platným potvrzením o studiu a dokladem totožnosti. V opačném případě bude nutné permanentní vstupenku stornovat přes systém Ticketportal.

Mám se synem dvě permanentní vstupenky a chtěl bych ještě dokoupit jednu pro manželku. Je to možné?

Bohužel toto v současnosti není možné provést. Je možné pouze prodloužit loňské permanentky.

Bude možná změna místa stávající permanentní vstupenky?

Permanentní vstupenku lze změnit na jiné místo, které je aktuálně neobsazené.

Jakým způsobem budou při Covid variantě vybíraní permanentkáři, kteří budou moci navštívit utkání Fortuna ligy?

Vše se bude odvíjet od aktuálně platných opatření a počtu prodaných permanentních vstupenek. Aktuální pravidla budou zveřejněna na webových stránkách www.slavia.cz vždy před konkrétním domácím utkáním.

Garantuje se alespoň nějaká minimální účast na zápasech, pokud budu majitelem permanentky na rok 2021/2022?

Jelikož nelze odhadovat další vývoj pandemie Covid-19, nelze dle obchodních podmínek zaručit žádnou minimální účast na zápasech. Naší snahou bude ale co nejspravedlivější přístup ke každému držiteli permanentní vstupenky.

Co vše mám mít připravené, když se rozhodnu pro nákup permanentní vstupenky přímo na pokladnách Sinobo Stadium?

Je důležité mít dopředu vyplněný a podepsaný formulář pro majitele permanentní vstupenky, který lze stáhnout na webových stránkách www.slavia.cz v sekci Vstupenky – Permanentky. V případě požadavku na některou ze slev je potřeba předložit platný dokument, který nárok na slevu potvrdí.

Musím vyplňovat formulář pro majitele permanentní vstupenky, pokud jsem provedl nákup přes systém TicketPortal?

V případě nákupu přes systém TicketPortal není potřeba formulář vyplňovat. Permanentní vstupenku si budete moci vyzvednout na pokladnách Sinobo Stadium po předložení platného voucheru a dkoladu totožnosti.

Musím mít voucher vytištěný nebo ho stačí ukázat elektronicky přes mobil?

Voucher, který Vás opravňuje k vyzvednutí permanentní vstupenky je nutné odevzdat v tištěné podobě na pokladnách. Na základě odevzdaného voucheru Vám bude vydána permanentní vstupenka, případně dres po předložení druhého voucheru.

Rád bych přenechal permanentní vstupenku z loňské sezóny svému kamarádovi. Je to možné?

Ano, možné to je, ale při nákupu permanentní vstupenky je nutné prokázat se dokladem totožnosti majitele permanentní vstupenky z loňské sezóny. To znamená, že původní majitel je při nákupu osobně přítomen nebo mám alespoň fotografii jeho dokladu totožnosti, kterou mohu při nákupu předložit.

Může na základě předložení voucheru o nákupu permanentní vstupenky vyzvednout mou permanentní vstupenku někdo jiný?

Ano. Tato osoba se při převzetí vstupenky bude muset prokázat svým dokladem totožnosti a zároveň kopií vašeho dokladu totožnosti, coby držitele permanentní vstupenky.

Lze využít jako v předcházejících sezonách možnost zaslání permanentní vstupenky poštou?

Toto bohužel nelze z důvodu adresného ticketingu a s ním spojeného ověření totožnosti fanouška na pokladnách.

Můžu zakoupit permanentní vstupenky na firmu a pak je předávat a zapůjčovat zaměstnancům?

Tato možnost není z důvodu adresného ticketingu možná. Každá permanentní vstupenka musí obsahovat jméno a příjmení držitele – fyzické osoby.