Slavia vstoupí ve středu do domácího poháru | SK Slavia Praha
Více

Slavia vstoupí ve středu do domácího poháru

PRAHA – Slávisté ve středu vstoupí do domácího poháru v sezoně 2014/15. Ve 2. kole se sešívaní představí na půdě třetiligové Chrudimi.
Před rokem porazili slávisté ve stejné fázi poháru Chomutov 7:0, tentokrát budou chtít přes soupeře také postoupit. „Víme, že Slavia v minulosti z poháru vypadla brzy. Určitě nebudeme chtít něco podobného dopustit. Chrudim sice nebude jednoduchý soupeř, ale naším cílem je jednoznačně postup,“ říká brankář Matej Rakovan.

„Vstup do sezony se nám povedl a chceme v tom pokračovat. V prvním zápase ČFL vyhrála Chrudim 4:0. V minulé sezoně skončila na třetím místě, ale my se musíme soustředit sami na sebe a podat zodpovědný výkon,“ pokračuje gólman Slavie.

V sestavě Slavie se neobjeví Martin Latka, Aldo Baéz, Vukadin Vukadinovič, Milan Černý a Jan Mikula. „Doléčují drobné zdravotní šrámy,“ vysvětluje vedoucí týmu Stanislav Vlček. „Na utkání se těšíme. Většinou dorazí i hodně slávistů z okolí, takže při těchto pohárových zápasech bývá přátelská atmosféra z obou stran,“ říká záložník Robert Hrubý. „Určitě budeme chtít postoupit, poháru dáváme velkou váhu,“ dodal slávistický odchovanec.

Pohárové utkání se odehraje v Chrudimi na letním stadionu V Průhonech. Fanoušci Slavie budou mít vyhrazený pro sebe speciální sektor, u kterého bude jak pokladna pro vstup, tak občerstvení. Cena vstupenky je 90 korun. 

Stadion v Chrudimi:

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Lístky na zápas s Libercem jsou v prodeji

26. 2. 2024
Vstupenky na domácí utkání 25. kola FORTUNA:LIGY proti Slovanu Liberec si můžete koupit ve volném prodeji. Lístek koupíte za cenu od 260 korun.

Další články