Slavia vstoupí ve středu do domácího poháru | SK Slavia Praha
Více

Slavia vstoupí ve středu do domácího poháru

PRAHA – Slávisté ve středu vstoupí do domácího poháru v sezoně 2014/15. Ve 2. kole se sešívaní představí na půdě třetiligové Chrudimi.
Před rokem porazili slávisté ve stejné fázi poháru Chomutov 7:0, tentokrát budou chtít přes soupeře také postoupit. „Víme, že Slavia v minulosti z poháru vypadla brzy. Určitě nebudeme chtít něco podobného dopustit. Chrudim sice nebude jednoduchý soupeř, ale naším cílem je jednoznačně postup,“ říká brankář Matej Rakovan.

„Vstup do sezony se nám povedl a chceme v tom pokračovat. V prvním zápase ČFL vyhrála Chrudim 4:0. V minulé sezoně skončila na třetím místě, ale my se musíme soustředit sami na sebe a podat zodpovědný výkon,“ pokračuje gólman Slavie.

V sestavě Slavie se neobjeví Martin Latka, Aldo Baéz, Vukadin Vukadinovič, Milan Černý a Jan Mikula. „Doléčují drobné zdravotní šrámy,“ vysvětluje vedoucí týmu Stanislav Vlček. „Na utkání se těšíme. Většinou dorazí i hodně slávistů z okolí, takže při těchto pohárových zápasech bývá přátelská atmosféra z obou stran,“ říká záložník Robert Hrubý. „Určitě budeme chtít postoupit, poháru dáváme velkou váhu,“ dodal slávistický odchovanec.

Pohárové utkání se odehraje v Chrudimi na letním stadionu V Průhonech. Fanoušci Slavie budou mít vyhrazený pro sebe speciální sektor, u kterého bude jak pokladna pro vstup, tak občerstvení. Cena vstupenky je 90 korun. 

Stadion v Chrudimi:

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články