ONLINE: Cesta pohárem startuje v Chrudimi | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Cesta pohárem startuje v Chrudimi

CHRUDIM - Slavia přesně v 17 hodin odstartuje svou letošní cestu Pohárem České pošty. V cestě stojí sešívaným třetiligová Chrudim.
Našemu soupeři se úvod letošního ročníku ČFL náramně povedl. MFK Chrudim si v sobotu na domácí půdě poradil s pražským Meteorem 4:0 a momentálně je vedoucím týmem tabulky třetí nejvyšší domácí soutěže. Do druhého kola poháru přešli chrudimští přes Ústí nad Orlicí, které na konci července porazili na jeho hřišti 2:0.

Vítěz duelu Chrudimi se Slavií se ve třetím kole utká s lepším z dvojice Viktoria Žižkov - Vysočina Jihlava. Třetí kolo poháru je na programu 6. září.

Slavia nastoupí v této sestavě: Rakovan - Dostál, Dobrotka, Kodr, Juhar - Gecov, Hrubý - Prošek, Boudjemaa, Piták - Petr.

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky na turnajích ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články