V sobotu od 16:00 v Příbrami | SK Slavia Praha
Více

V sobotu od 16:00 v Příbrami

PRAHA - Slavii čeká v rámci 27. kola zápas v Příbrami. V sobotu se od 16:00 utká s momentálně šestým celkem tabulky.
Trenér Miroslav Beránek připustil, že tým není zdravotně zcela v pořádku. „Nebudeme kompletní, ale konkrétní být nechci.“ Jaký je podle něj recept na sobotu? „Pokusíme se navázat na výkon s Budějovicemi, který jsme předvedli v prvním poločase,“ nastiňuje strategii sešívaných.

Slavia v minulém kole získala doma konečně tři body. „Věřím, že nám výhra pomůže, cítím, že bychom se mohli zlepšit a zklidnit v ofenzivě. Chceme se prezentovat dobrou defenzivou i kvalitní ofenzivou, která by nám pomohla k úspěchu,“ předestírá trenér Slavie.

Stoper Jiří Bílek ví, že to sešívaní nebudou mít jednoduché. „Čeká nás těžký zápas, Příbram je kvalitní soupeř, který hraje o poháry. Mají formu, bude to složité.“ Přesto však chtějí sešívaní urvat vítězství. „Máme před sebou ještě čtyři zápasy a chceme v nich získat maximum bodů,“ říká Bílek.

I on věří, že Slavii pomohla předešlá výhra k větší psychické pohodě. „Doufám, že z nás tlak trochu spadl a že budeme uvolněnější. Uděláme maximum pro to, abychom se s tím poprali,“ hlásí.

S tím souhlasí i Aldo Baéz. „Předtím to pro nás bylo možná trochu zvláštní, ale vyhráli jsme doma, v kabině je jiná nálada a doufám, že uspějeme i venku. Čekají nás ještě čtyři kola a my rozhodně nepatříme tam, kde se momentálně v tabulce nacházíme. Patříme výš,“ neskládá před koncem soutěže zbraně.

Prvním krokem na cestě za body je Příbram. „Očekávám, že to bude kvalitní zápas, protože víme, že Příbram je doma silná a v posledních kolech vyhrává. Čeká nás těžký soupeř, ale připravujeme se na něj už týden,“ věří v úspěch Baéz.

Aktuálně

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Lístky na zápas s Libercem jsou v prodeji

26. 2. 2024
Vstupenky na domácí utkání 25. kola FORTUNA:LIGY proti Slovanu Liberec si můžete koupit ve volném prodeji. Lístek koupíte za cenu od 260 korun.

Mojma byl na desítku, trn z paty nám vytrhl i Maso

25. 2. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Pardubicemi o nebezpečnosti soupeře, pomoci střídajících hráčů, výkonu Mojmíra Chytila, absenci středních záložníků i výhledu na nadcházející dvě derby.

Další články