ONLINE: Slavia hraje Evropskou ligu v Astaně. Už od 17:00! | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia hraje Evropskou ligu v Astaně. Už od 17:00!

KAZACHSTÁN/ASTANA – Už v 17:00 středoevropského času vstoupí sešívaní do svého druhého utkání základní skupiny Evropské ligy. V sestavě proti Astaně se objeví vedle Sýkory také Tomáš Necid nebo Jaromír Zmrhal.
Ke změně dochází také v brance, kde se dnes představí Přemysl Kovář. Jan Laštůvka má drobné zdravotní problémy a trenéři chtějí minimalizovat riziko, že dojde ke zhoršení. Obrana má stejné složení jako při utkání ve Zlíně. Zprava hraje Jan Bořil, uprostřed Jakub Jugas a Simon Deli, nalevo pak Eduard Sobol.

Ve středu zálohy doplní Michaela Ngadeua Ruslan Rotaň, před nimiž bude operovat trojice Sýkora, Stoch, Zmrhal. Na hrotu útoku nastoupí Tomáš Necid. Ten má na Astana Arenu dobré vzpomínky z utkání národního týmu.

Na tribuně budou dnešní utkání sledovat obránce Jiří Bílek, brankář Martin Otáhal a Danny, který už trénuje naplno s týmem, ale do utkání dnes ještě nepůjde

V Praze zůstali marodi Dušan Švento a Muris Mešanovič společně s Perem Egilem Floem. Ten není na soupisce Slavie pro Evropskou ligu.

Sestava Slavie: Kovář – Bořil, Jugas, Deli, Sobol – Ngadeu, Rotaň – Sýkora, Stoch, Zmrhal – Necid

Lavička náhradníků: Laštůvka, Frydrych, Souček, Altintop, van Buren, Hromada, Škoda

Aktuálně

Tým je připravený, konkurence se ještě zvýšila

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před začátkem jarní části sezony hovořil trenér Jindřich Trpišovský o průběhu zimní přípravy, šíři kádru, situaci kolem Petera Olayinky a výkonech Micka van Burena.

S přestupním obdobím jsem velmi spokojen

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před jarní částí sezony promluvil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík o změnách v kádru, nových možnostech rehabilitace i ambicích zachránit B-tým ve druhé lize.

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

27. 1. 2023
Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Další články