Cítíme, že jsou fanoušci s námi! | SK Slavia Praha
Více

Cítíme, že jsou fanoušci s námi!

Nicolae Stanciu se na výhře nad Jabloncem podílel gólem a dvěma asistencemi. „Je úplně jedno, kdo dá gól, nebo na něj nahraje. Potřebujeme jenom získávat body, abychom byli na konci této sezony opět mistry,“ uvědomuje si.

Nico, při vítězství 5:0 jste se přímo podílel na třech gólech. Byl to váš nejlepší výkon v sešívaném dresu?
„To nevím. To nechám na trenérech, aby rozhodli. Jsem především šťastný, že jsme vyhráli a já dal znovu gól. To je to nejdůležitější. Je úplně jedno, kdo dá gól, nebo na něj nahraje. Potřebujeme jenom získávat body, abychom byli na konci této sezony opět mistry.“

Kvůli opatřením nebylo fanouškům povoleno navštívit utkání osobně v Edenu. Jste rád, že jste jim mohli udělat radost alespoň takto na dálku?
„Ano, určitě. Je mi líto, že musíme nyní hrát bez nich, ale o tom my nerozhodujeme. Vidíme a cítíme, že jsou naši fanoušci stále s námi. Teď jsou navíc určitě šťastní, že jsme vyhráli v takovém stylu. Neustále nás podporují a mají z těchto dvou výher určitě radost.“

Byla to vaše šestá a sedmá asistence v ligové sezoně. Na vrchol tabulky nahrávačů vám chybí jedna asistence. Kolik gólů a asistencí můžeme od Nica Stancia ještě letos očekávat?
„Nevím, uvidíme. Nedávám si před sebe žádné konkrétní číslo gólů, nebo asistencí, kterých bych měl dosáhnout. Jsem jen rád, že můžu hrát a pomoct týmu. Doufejme, že se mi povede ještě co možná nejvíc dobrých přihrávek pro spoluhráče.“

Celý rozhovor s Nicolaem Stanciem po zápase s Jabloncem si můžete prohlédnout na Slavia TV!

Aktuálně

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Gól mi pomůže i do ligy. Babička byla poprvé na fotbale

27. 9. 2023
Třicet minut od Kroměříže se Mojmír Chytil narodil, návrat "domů" si zpříjemnil brankou, výhrou nad zdejší Hanáckou Slavií (2:0) a postupem do dalšího kola MOL Cupu. O všem vyprávěl v rozhovoru.

Další články