Cítíme, že jsou fanoušci s námi! | SK Slavia Praha
Více

Cítíme, že jsou fanoušci s námi!

Nicolae Stanciu se na výhře nad Jabloncem podílel gólem a dvěma asistencemi. „Je úplně jedno, kdo dá gól, nebo na něj nahraje. Potřebujeme jenom získávat body, abychom byli na konci této sezony opět mistry,“ uvědomuje si.

Nico, při vítězství 5:0 jste se přímo podílel na třech gólech. Byl to váš nejlepší výkon v sešívaném dresu?
„To nevím. To nechám na trenérech, aby rozhodli. Jsem především šťastný, že jsme vyhráli a já dal znovu gól. To je to nejdůležitější. Je úplně jedno, kdo dá gól, nebo na něj nahraje. Potřebujeme jenom získávat body, abychom byli na konci této sezony opět mistry.“

Kvůli opatřením nebylo fanouškům povoleno navštívit utkání osobně v Edenu. Jste rád, že jste jim mohli udělat radost alespoň takto na dálku?
„Ano, určitě. Je mi líto, že musíme nyní hrát bez nich, ale o tom my nerozhodujeme. Vidíme a cítíme, že jsou naši fanoušci stále s námi. Teď jsou navíc určitě šťastní, že jsme vyhráli v takovém stylu. Neustále nás podporují a mají z těchto dvou výher určitě radost.“

Byla to vaše šestá a sedmá asistence v ligové sezoně. Na vrchol tabulky nahrávačů vám chybí jedna asistence. Kolik gólů a asistencí můžeme od Nica Stancia ještě letos očekávat?
„Nevím, uvidíme. Nedávám si před sebe žádné konkrétní číslo gólů, nebo asistencí, kterých bych měl dosáhnout. Jsem jen rád, že můžu hrát a pomoct týmu. Doufejme, že se mi povede ještě co možná nejvíc dobrých přihrávek pro spoluhráče.“

Celý rozhovor s Nicolaem Stanciem po zápase s Jabloncem si můžete prohlédnout na Slavia TV!

Aktuálně

David Douděra v nominaci na nejhezčí gól UEL

27. 5. 2024
Nádherný volej Davida Douděry z úvodního osmifinále proti AC Milán byl vybrán mezi deset nejhezčích branek skončeného ročníku Evropské ligy. Slávisti, dejte Doudisovi hlas!

O kvalitě ligy, kvalifikaci LM i přestupech

26. 5. 2024
Jindřich Trpišovský na poslední pozápasové tiskové konferenci v sezoně hovořil s novináři o skalpu Mladé Boleslavi, konci Stanislava Tecla, 39 brankách Václava Jurečky i možném pohybu v kádru během letní přestávky.

Hořký primát, chtěl jsem titul. Žene mě Standa Vlček

26. 5. 2024
Dva roky ve Slavii, 39 ligových branek, dvě koruny pro Krále střelců FORTUNA:LIGY. Exkluzivně pro #SlaviaTV odpovídal Václav Jurečka.

Další články