Rekord je nádherný, jedná se ale o práci celého týmu | SK Slavia Praha
Více

Rekord je nádherný, jedná se ale o práci celého týmu

Ondřej Kolář přispěl k vítězství nad Jabloncem svojí 18. nulou v sezoně a vytvořil tak nový ligový rekord. ​„Dozadu jsme hráli zodpovědně,“ těší brankáře Slavie.

Ondro, netrvalo to dlouho a chvíli poté, co jste srovnal rekord v počtu čistých kont, tak jste ho i překonal. Jaký je pocit být jediný a první?
„Samozřejmě je to nádherný pocit, je to ale práce celého týmu. Proti Jablonci jsme opět hráli zodpovědně dozadu, vygradovalo to krásným výsledkem, dali jsme hodně gólů a žádný neobdrželi. O to větší radost z rekordu mám.“

Nějaké šance jste nicméně v utkání chytil, například Chramostovu ránu v první půli, která pro vás byla asi nejtěžší…
„Ano, samozřejmě. To bylo zase takové štěstí, zůstal jsem stát, čímž jsem to střílejícímu hráči moc neusnadnil. Jak ale říkám, je to i o tom štěstíčku. Moc mě těší, že jsme to tentokrát opět zvládli s nulou.“

Máte velkou radost z vysokého vítězství 5:0 nad v tabulce třetím Jabloncem, i když byl soupeř trochu oslabený?
„Určitě ano, s Jabloncem v posledních zápasech nemáme moc dobrou bilanci a šli jsme proto do zápasu trochu opatrně, báli jsme se, brzo jsme ale dali gól a pak už byl zápas v naší režii.“

Zdá se to pouze, nebo v posledních zápasech hrajete na hřišti ještě výše než dříve?
„Hraju ještě výše a uvidíme, kam až se to bude posouvat (smích).“

Aktuálně

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Gól mi pomůže i do ligy. Babička byla poprvé na fotbale

27. 9. 2023
Třicet minut od Kroměříže se Mojmír Chytil narodil, návrat "domů" si zpříjemnil brankou, výhrou nad zdejší Hanáckou Slavií (2:0) a postupem do dalšího kola MOL Cupu. O všem vyprávěl v rozhovoru.

Další články