ONLINE: Od 16:00 venku proti Liberci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 16:00 venku proti Liberci

Slavia hraje v neděli od 16:00 venkovní ligové utkání proti Slovanu Liberec.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal pro zápas s Libercem několik změn oproti čtvrtečnímu utkání s Arsenalem. Čtyřčlennou obranu tvoří Tomáš Holeš, Ondřej Kúdela, Taras Kačaraba a Oscar Dorley. V záloze nastoupí Jakub Hromada, Lukáš Masopust, Nicolae Stanciu, Júsuf Hilál a Michal Beran. V útoku začne Stanislav Tecl .

Ze zdravotních důvodů nejsou do zápasu k dispozici David Hovorka, Alexander Bah, Ondřej Lingr, Peter Olayinka, Abdallah Sima a Simon Deli. Z důvodu odpočinku nezasáhne do hry ani kapitán Jan Bořil. Kluby se dohodly, že v utkání můžou nastoupit dva hráči na hostování. Ze Slavie Taras Kačaraba a za Liberec Ondřej Karafiát.

Utkání v Edenu začíná ve 16:00 a přímý přenos vysílá O2 TV. Studio začíná v 15:30.

Sestava: Kolář – Holeš, Kúdela, Kačaraba, Oscar – Hromada – Masopust, Stanciu, Júsuf, Beran – Tecl

Lavička: Kovář, Zima, van Buren, Kuchta, Provod, Ševčík, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Posila do defenzivních řad, Alika Isis Keene

9. 8. 2022
Z maďarského ETO FC přichází další letní posila Slavie, Alika Isis Keene! Osmadvacetiletá fotbalistka je posilou do defenzivních řad mistryň!

Směr Athény: Slávisté odlétají na odvetu 3. předkola UECL

9. 8. 2022
Ve čtvrtek v Athénách sešívaní podruhé vyzvou řecký Panathinaikos, v sázce bude postup do play off o základní skupinu Evropské konferenční ligy. Před úterním podvečerním odletem o utkání promluvili asistent trenéra Zdeněk Houštecký a záložník Christ Tiéhi.

Posila žen z Neapole! Švédka Sejde Abrahamsson

9. 8. 2022
Dvacetičtyřletá švédská obránkyně Sejde Abrahamsson, která přichází z italské Neapole je novou posilou slávistických mistryň.

Další články