ONLINE: Od 21:00 na De Kuip proti Feyenoordu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 21:00 na De Kuip proti Feyenoordu

Sešívaní hrají druhé utkání Evropské konferenční ligy, v nizozemském Rotterdamu bojují o další body do tabulky skupiny E proti místnímu Feyenoordu.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti utkání s Hradcem Králové tři změny. Na místo Jana Bořila se přesouvá Lukáš Masopust, kterého na pravé záloze zastoupí Ubong Ekpai. Na levé straně střední řady začne Oscar Dorley a v útoku Stanislav Tecl.

Kromě dlouhodobě zraněných Provoda s Hovorkou chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Taras Kačaraba, Ladislav Takács a Ondřej Kolář, který už se zapojil do tréninku. 

Zápas začíná od 21:00 a v přímém přenose ho odvysílá ČT Sport.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Holeš, Masopust – Traoré, Ševčík – Ekpai, Stanciu, Oscar – Tecl
Náhradníci: Sirotník, Olayinka, Plavšić, Samek, Kuchta, Bořil, Krmenčík, Schranz, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici ČT Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

V odvetě musí přijít mnohem lepší výkon. Fotbalově i soubojově

18. 8. 2022
Po porážce na půdě Rakówu Čenstochová mluvil trenér Jindřich Trpišovský o zaslouženém vítězství domácích, rozdílu v osobních soubojích, precizní defenzivě soupeře, návratu Srdjana Plavšiće i výhledu do odvety hrané příští týden v Edenu.

Návrat? Náročný. Šanci na postup máme

18. 8. 2022
Srdjan Plavšić nastoupil k soutěžnímu utkání poprvé v sezoně, proti Čenstochové střídal do hry po 40. minutách. Z pozice levého beka asistoval na vyrovnávací gól, mrzelo ho však zaváhání u druhé inkasované branky.

Druhý gól byl trestuhodný. Doma musíme být agresivnější

18. 8. 2022
Sešívaní prohráli v úvodním utkání play off Evropské konferenční ligy s Rakówem 1:2. Zápas hodnotil před novináři střelec jediné slávistické branky a kapitán týmu Tomáš Holeš.

Další články