ONLINE: Od 15:00 v Edenu proti Karviné | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 15:00 v Edenu proti Karviné

FORTUNA:LIGA je zpátky! Sešívaní v prvním kole hrají s Karvinou. Sestava zůstala stejná jako v generálce.

Pro první jarní kolo zvolil Jindřich Trpišovský identickou sestavu jako pro generálku proti Baníku.  Stoperská dvojice zůstává ve složení Ousou - Kačaraba, v brance je Aleš Mandous. Na pravé straně nastupuje Alexander Bah za Ondřejem Lingrem. Levý kraj obrany má na starosti Srdjan Plavšić, společně s ním na levé straně hraje Ivan Schranz.

S kapitánskou páskou tým vede Petr Ševčík, který nastupuje po boku Tomáše Holeše. Na hrotu před Madsem Emilem Madsenem začíná Michael Krmenčík, který byl se čtyřmi góly nejlepší střelec přípravy.

Na lavičce už je připravený Lukáš Masopust, který doléčil drobný zdravotní problém, i Yira Sor nebo Daniel Samek. Po návratu z Afrického poháru národů může nastoupit i Peter Olayinka.

Nicolae Stanciu není v nominaci, jedná se o jeho přestupu do zahraničí. O situaci budeme dále informovat.

Kvůli zranění chybí Jan Bořil. K zápasu ještě nejsou připraveni Ondřej Kúdela, David Hovorka a Lukáš Provod.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články