ONLINE: Od 19:00 venku proti Plzni | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 venku proti Plzni

Slávisté v souboji prvního s druhým hrají od 19:00 v Plzni. Do základní sestavy se vrací Petr Ševčík, Stanislav Tecl a Eduardo Santos.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal v sestavě oproti čtvrteční výhře nad FC Ballkani tři změny. Do sestavy se vrací uzdravení Petr Ševčík a Eduardo Santos. Místo zraněného Ivana Schranze zaujmul hráč měsíce srpna Stanislav Tecl.

Na lavičce už je připravený Tomáš Holeš, který se zranil před týdnem na rozcvičce proti Českým Budějovicím, a Matěj Jurásek, kterého trápila viróza.

Zdravotní problémy nepustí do hry Yiru Sora, Jana Bořila, Davida Hovorku a Ivana Schranze.

Sestava: Mandous – Masopust, Santos, Kačaraba, D. Jurásek – Tiéhi, Ševčík – Masopust, Lingr, Olayinka - Tecl
Lavička: Kolář, Holeš, Ousou, Jurečka, Usor, Provod, Oscar, Ewerton, Hromada, Traoré, M. Jurásek

Zápas začíná v Doosan Areně od 19:00 a přímým přenosem ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství

19. 6. 2024
SK Slavia Praha a obchodní a investiční platforma eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství. Logo eTora tak zůstane na našich dresech i v nadcházející sezoně.

Další články