ONLINE: Od 19:00 venku proti Plzni | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 venku proti Plzni

Slávisté v souboji prvního s druhým hrají od 19:00 v Plzni. Do základní sestavy se vrací Petr Ševčík, Stanislav Tecl a Eduardo Santos.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal v sestavě oproti čtvrteční výhře nad FC Ballkani tři změny. Do sestavy se vrací uzdravení Petr Ševčík a Eduardo Santos. Místo zraněného Ivana Schranze zaujmul hráč měsíce srpna Stanislav Tecl.

Na lavičce už je připravený Tomáš Holeš, který se zranil před týdnem na rozcvičce proti Českým Budějovicím, a Matěj Jurásek, kterého trápila viróza.

Zdravotní problémy nepustí do hry Yiru Sora, Jana Bořila, Davida Hovorku a Ivana Schranze.

Sestava: Mandous – Masopust, Santos, Kačaraba, D. Jurásek – Tiéhi, Ševčík – Masopust, Lingr, Olayinka - Tecl
Lavička: Kolář, Holeš, Ousou, Jurečka, Usor, Provod, Oscar, Ewerton, Hromada, Traoré, M. Jurásek

Zápas začíná v Doosan Areně od 19:00 a přímým přenosem ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články