ONLINE: Od 19:00 venku proti Plzni | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 venku proti Plzni

Slávisté v souboji prvního s druhým hrají od 19:00 v Plzni. Do základní sestavy se vrací Petr Ševčík, Stanislav Tecl a Eduardo Santos.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal v sestavě oproti čtvrteční výhře nad FC Ballkani tři změny. Do sestavy se vrací uzdravení Petr Ševčík a Eduardo Santos. Místo zraněného Ivana Schranze zaujmul hráč měsíce srpna Stanislav Tecl.

Na lavičce už je připravený Tomáš Holeš, který se zranil před týdnem na rozcvičce proti Českým Budějovicím, a Matěj Jurásek, kterého trápila viróza.

Zdravotní problémy nepustí do hry Yiru Sora, Jana Bořila, Davida Hovorku a Ivana Schranze.

Sestava: Mandous – Masopust, Santos, Kačaraba, D. Jurásek – Tiéhi, Ševčík – Masopust, Lingr, Olayinka - Tecl
Lavička: Kolář, Holeš, Ousou, Jurečka, Usor, Provod, Oscar, Ewerton, Hromada, Traoré, M. Jurásek

Zápas začíná v Doosan Areně od 19:00 a přímým přenosem ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

O zaslouženém vítězství, složitém terénu i návratu Holeše

10. 12. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Mladou Boleslaví o atraktivitě a náročnosti utkání, důležitosti návratu Tomáše Holeše, stavu hřiště, odloženém utkání se Zlínem i svém zranění v bagu.

Jak se sluší a patří. Euforie po gólu byla nepopsatelná

10. 12. 2023
Na pozápasové tiskové konferenci hovořil jubilant Tomáš Holeš o návratu na hřiště, terénu, prvním gólu po čtyřech měsících, bránění útočníků soupeře i situaci v tabulce.

Fotbal si teď víc užívám. Holi? Skvělá meta

10. 12. 2023
Vítězná asistence? Stejně jako v případě pohárového utkání v Hradci z kopačky Petra Ševčíka. Reprezentační záložník pro #SlaviaTV popsal důležitost výhry nad Boleslaví, promluvil o přínosu navrátilce Tomáše Holeše a poděkoval fanouškům.

Další články