ONLINE: Od 18:45 odveta UECL proti Kluži | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:45 odveta UECL proti Kluži

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 18:45 odvetu v Rumunsku v základní skupině Konferenční ligy proti Kluži. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Oproti nedělnímu duelu v Olomouci udělali trenéři pět změn. Davida Douděru nahradil na pravé straně obrany Oscar, jeho místo nalevo obsadil David Jurásek. Jakuba Hromadu prostřídal v záloze Ibrahim Traoré. Ofenzivní záložní trojici tvoří Moses Usor, Yira Sor a Peter Olayinka.

Zdravotní problémy nepustí do hry Aleše Mandouse, Davida Douděru, Eduarda Santose, Lukáše Provoda, Tomáše Holeše, Jana Bořila, Davida Hovorku, Petra Ševčíka a Ivana Schranze. Na soupisce chybí Jakub Hromada a Václav Jurečka.

Sestava: Kolář – Oscar, Ousou, Kačaraba, Jurásek D. – Tiéhi, Traoré – Sor, Usor, Olayinka - Tecl
Lavička: Dvořák, Sirotník, Masopust, Ewerton, Lingr, M. Jurásek, Kričfaluši, A. Pudil, Konečný

Zápas začíná v 18:45 v Kluži a přímým přenosem ho odvysílá ČT sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici ČT sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O zaslouženém vítězství, složitém terénu i návratu Holeše

10. 12. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Mladou Boleslaví o atraktivitě a náročnosti utkání, důležitosti návratu Tomáše Holeše, stavu hřiště, odloženém utkání se Zlínem i svém zranění v bagu.

Jak se sluší a patří. Euforie po gólu byla nepopsatelná

10. 12. 2023
Na pozápasové tiskové konferenci hovořil jubilant Tomáš Holeš o návratu na hřiště, terénu, prvním gólu po čtyřech měsících, bránění útočníků soupeře i situaci v tabulce.

Fotbal si teď víc užívám. Holi? Skvělá meta

10. 12. 2023
Vítězná asistence? Stejně jako v případě pohárového utkání v Hradci z kopačky Petra Ševčíka. Reprezentační záložník pro #SlaviaTV popsal důležitost výhry nad Boleslaví, promluvil o přínosu navrátilce Tomáše Holeše a poděkoval fanouškům.

Další články