ONLINE: Od 18:45 odveta UECL proti Kluži | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:45 odveta UECL proti Kluži

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 18:45 odvetu v Rumunsku v základní skupině Konferenční ligy proti Kluži. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Oproti nedělnímu duelu v Olomouci udělali trenéři pět změn. Davida Douděru nahradil na pravé straně obrany Oscar, jeho místo nalevo obsadil David Jurásek. Jakuba Hromadu prostřídal v záloze Ibrahim Traoré. Ofenzivní záložní trojici tvoří Moses Usor, Yira Sor a Peter Olayinka.

Zdravotní problémy nepustí do hry Aleše Mandouse, Davida Douděru, Eduarda Santose, Lukáše Provoda, Tomáše Holeše, Jana Bořila, Davida Hovorku, Petra Ševčíka a Ivana Schranze. Na soupisce chybí Jakub Hromada a Václav Jurečka.

Sestava: Kolář – Oscar, Ousou, Kačaraba, Jurásek D. – Tiéhi, Traoré – Sor, Usor, Olayinka - Tecl
Lavička: Dvořák, Sirotník, Masopust, Ewerton, Lingr, M. Jurásek, Kričfaluši, A. Pudil, Konečný

Zápas začíná v 18:45 v Kluži a přímým přenosem ho odvysílá ČT sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici ČT sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Šestice slávistů v nominaci české reprezentace

2. 10. 2023
Trenér Jaroslav Šilhavý povolal ke kvalifikačním zápasům o EURO 2024 proti Albánii a Faerským ostrovům šest slávistů. Kdo bude hájit české barvy?

Sheriff Tiraspol: Hegemon z Podněstří

2. 10. 2023
Dvacet šest let existence, dvacet jedna moldavských titulů. To je neuvěřitelná bilance Sheriffu Tiraspol v jeho krátké historii. K tomu připočtěme vyplenění Santiaga Barnabéu či mezi slávisty nechvalně proslulé vyřazení z kvalifikace Ligy mistrů v roce 2009. Přinášíme vám představení čtvrtečního soupeře Slavie ve 2. kole základní skupiny G Evropské ligy.

Úspěšné nábory v partnerských klubech

2. 10. 2023
Září, měsíc slávistických náborů je za námi. Proběhly nábory do partnerských klubů v Březiněvsi, na Braníku, Čafce, Zbraslavi a ve Kbelích.

Další články