Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu | SK Slavia Praha
Více

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Úředním hracím termínem čtvrtfinále je středa 1. března.

Svěřenci Jindřicha Trpišovského si účast mezi nejlepšími osmi celky MOL Cupu vybojovali 19. října na pražské Julisce. Domácí Duklu porazili 4:0, všechny góly vstřelili ve druhém poločase. O branky se postarali Ewerton, Lukáš Masopust, Peter Olayinka a Stanislav Tecl.

Vyškov, aktuálně druhý tým FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, na cestě do čtvrtfinále prokázal skvělou formu a vyřadil Jablonec a Zlín. Týmu na podzim pomáhali hostující slávisté Antonín Kinský a František Matys, kteří na své výkony budou moci navázat i v jarní části.

„Jsme rádi, že budeme hrát doma, určitě bude výborná atmosféra. V této fázi už není slabého soupeře, Vyškov to jasně dokázal proti Zlínu a Jablonci. Dobře se na utkání připravíme, náš cíl je ale jasný, dovézt trofej do Edenu," okomentoval soupeře pro čtvrtfinále manažer A-týmu Přemysl Kovář, který se losu osobně zúčastnil.

Aktuálně

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Starší žáci se přiblížili k titulu, mládežníci vyrazili na turnaje do zahraničí

28. 5. 2024
Starší žáci U15 zvládli těžké utkání v Pardubicích a jsou tři kola před koncem blízko titulu. B-tým porazil v klíčovém utkání v boji o postup Domažlice. Mládežníci vyrazili na mezinárodní turnaje do zahraničí. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Jindřich Staněk Brankářem sezony

28. 5. 2024
Ligová fotbalová asociace v úterý zveřejnila vítěze individuálních anket ve FORTUNA:LIZE za sezonu 2023/24, Jindřich Staněk získal ocenění pro nejlepšího brankáře. Jindro, velká gratulace!

Další články