Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu | SK Slavia Praha
Více

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Úředním hracím termínem čtvrtfinále je středa 1. března.

Svěřenci Jindřicha Trpišovského si účast mezi nejlepšími osmi celky MOL Cupu vybojovali 19. října na pražské Julisce. Domácí Duklu porazili 4:0, všechny góly vstřelili ve druhém poločase. O branky se postarali Ewerton, Lukáš Masopust, Peter Olayinka a Stanislav Tecl.

Vyškov, aktuálně druhý tým FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, na cestě do čtvrtfinále prokázal skvělou formu a vyřadil Jablonec a Zlín. Týmu na podzim pomáhali hostující slávisté Antonín Kinský a František Matys, kteří na své výkony budou moci navázat i v jarní části.

„Jsme rádi, že budeme hrát doma, určitě bude výborná atmosféra. V této fázi už není slabého soupeře, Vyškov to jasně dokázal proti Zlínu a Jablonci. Dobře se na utkání připravíme, náš cíl je ale jasný, dovézt trofej do Edenu," okomentoval soupeře pro čtvrtfinále manažer A-týmu Přemysl Kovář, který se losu osobně zúčastnil.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články