MATCHDAY. Za kulisy domácí výhry nad Brnem | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Za kulisy domácí výhry nad Brnem

Ve třetím dílu nového slávistického formátu MATCHDAY mapujícího soutěžní duely SKS se podíváme za oponu sobotního vítězství 2:0 nad Zbrojovkou Brno.

Ukážeme vám zblízka, jak před branami Edenu i těsně před úvodním hvizdem probíhalo uctění památky zesnulé slávistické legendy Františka Cipra. Utkání proti Brnu byl přítomen i syn Františka Cipra a jeho vnučka Gerta.

Společně s Jakubem Hromadou a Lukášem Masopustem se zapojíte do registru dárců kostní dřeně. Více informací najdete na darujzivot.cz.

Podíváme se také, jak probíhal soutěžní debut Igoha Ogbua a vůbec první minuty Christose Zafeirise v červenobílém dresu. Dozvíte se, jak si nigerijský stoper užil děkovačku, co mu radil Eduardo Santos a co si po utkání říkal s Janem Bořilem.

Duel se Zbrojovkou byl i velkým návratem Ibrahima Traorého, který k utkání vyběhl po takřka čtyřech měsících, poprvé od 16. října a domácí bitvy s Mladou Boleslaví.

Do kabiny výběru Jindřicha Trpišovského a jeho kolegů vás vezmeme o poločasové přestávce i po konci utkání, které skončilo díky brankám Ewertona a Micka van Burena vítězstvím 2:0. A těšit se můžete samozřejmě na celou řadu dalších exkluzivních záběrů.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Starší žáci se přiblížili k titulu, mládežníci vyrazili na turnaje do zahraničí

28. 5. 2024
Starší žáci U15 zvládli těžké utkání v Pardubicích a jsou tři kola před koncem blízko titulu. B-tým porazil v klíčovém utkání v boji o postup Domažlice. Mládežníci vyrazili na mezinárodní turnaje do zahraničí. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Jindřich Staněk Brankářem sezony

28. 5. 2024
Ligová fotbalová asociace v úterý zveřejnila vítěze individuálních anket ve FORTUNA:LIZE za sezonu 2023/24, Jindřich Staněk získal ocenění pro nejlepšího brankáře. Jindro, velká gratulace!

Další články