MATCHDAY. Za kulisy domácí výhry nad Brnem | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Za kulisy domácí výhry nad Brnem

Ve třetím dílu nového slávistického formátu MATCHDAY mapujícího soutěžní duely SKS se podíváme za oponu sobotního vítězství 2:0 nad Zbrojovkou Brno.

Ukážeme vám zblízka, jak před branami Edenu i těsně před úvodním hvizdem probíhalo uctění památky zesnulé slávistické legendy Františka Cipra. Utkání proti Brnu byl přítomen i syn Františka Cipra a jeho vnučka Gerta.

Společně s Jakubem Hromadou a Lukášem Masopustem se zapojíte do registru dárců kostní dřeně. Více informací najdete na darujzivot.cz.

Podíváme se také, jak probíhal soutěžní debut Igoha Ogbua a vůbec první minuty Christose Zafeirise v červenobílém dresu. Dozvíte se, jak si nigerijský stoper užil děkovačku, co mu radil Eduardo Santos a co si po utkání říkal s Janem Bořilem.

Duel se Zbrojovkou byl i velkým návratem Ibrahima Traorého, který k utkání vyběhl po takřka čtyřech měsících, poprvé od 16. října a domácí bitvy s Mladou Boleslaví.

Do kabiny výběru Jindřicha Trpišovského a jeho kolegů vás vezmeme o poločasové přestávce i po konci utkání, které skončilo díky brankám Ewertona a Micka van Burena vítězstvím 2:0. A těšit se můžete samozřejmě na celou řadu dalších exkluzivních záběrů.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

O kontrole zápasu, Chytilovi i nové posile

6. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře v MOL Cupu na hřišti Hradce Králové o dobrých výkonech obou celků, hře Mojmíra Chytila, střídáních, pozici Christose Zafeirise i nejnovější posile Mohamedu Ihattarenovi.

Gól? Šťastný. Jdeme dál. To je jediné, na čem záleží

6. 12. 2023
Nekonečný bezbrankový stav ukončil v Hradci Králové hlavičkující Conrad Wallem. Pro #SlaviaTV popsal postupovou trefu z prodloužení, dojmy z Malšovické arény a poděkoval fanouškům, kteří vyrazili tým na osmifinále MOL Cupu podpořit.

Stupňovali jsme tlak. Teď jen vyhrát zbývající zápasy

6. 12. 2023
Mojmír Chytil hovořil s novináři po postupu do čtvrtfinále domácího poháru o průběhu mrazivé bitvy v Hradci, vlastních neproměněných šancích, okamžiku vítězného gólu i nové posile z Nizozemska.

Další články