MATCHDAY proti Plzni. Veni, vidi, Lingy | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY proti Plzni. Veni, vidi, Lingy

V sedmém dílu formátu MATCHDAY, který mapuje soutěžní duely SKS, se společně podíváme za kulisy sobotního obratu proti Plzni v rámci 23. kola FORTUNA:LIGY.

Slávisté v Edenu, kam zavítalo 18 678 fanoušků, uhájili první místo v tabulce i domácí letošní ligovou stoprocentní bilanci. Na rychlý úder Chorého odpověděl ve druhé půli Peter Olayinka, dvanácté vítězství z dvanácti duelů trefil Ondřej Lingr po přihrávce Matěje Juráska.

Střetnutí proběhlo pod záštitou a na pomoc spolku DONOR, na jeho konto bylo vybráno díky společnému úsilí obou klubů celkem 260 tisíc korun.

Vezmeme vás do kabiny sešívaných před utkáním, na poločasovou přestávku i na pozápasovou radost. Znovu prožijeme Lingrovu euforii a spontánní oslavu u střídačky, uslyšíte i dojmy šťastného střelce.

V exkluzivním rozhovoru pro MATCHDAY Lukáš Masopust zbilancuje napínavý duel, promluví o svém návratu na hřiště po dlouhé nemoci a zmíní i cennou zkušenost, kterou mu poskytlo derby rezervních týmů, kterého byl součástí.

Přímo na hrací ploše se se slávisty po konci utkání radoval i David Zima, dvojnásobný mistr ligy v červenobílém dresu a v současné době zraněný stoper FC Turín.

Těšit se můžete i na rozhovor s novým britským velvyslancem v České republice Mattem Fieldem. Jak se mu líbila atmosféra ve srovnání s Premier League? A pamatuje si rodák z Oxfordu duel, kterým se v květnu 2008 otevíral nový Eden?

V sedmém dílu MATCHDAY toho na vás samozřejmě čeká mnohem víc. Tak ať se líbí, slávisti!

Aktuálně

B-tým v sobotu od 10:15 proti Motorletu

29. 9. 2023
Slávistický B-tým čeká v sobotu 30. září v rámci 9. kola ČFL souboj s pražským Motorletem. Utkání je na programu od 10:15.

Slávisté nepoznali přemožitele a ovládli 12. ročník Premier Cupu

29. 9. 2023
Mezinárodní turnaj pro kategorii U13 ovládli mládežníci Slavie Praha. Druhé místo patří městskému rivalovi ze Sparty. Bronz si z Prahy odváží Slovan Bratislava. Nejlepším brankářem byl vyhlášen slávista Dominik Jeřábek.

PREVIEW: Tomič a Trpišovský před zápasem v Teplicích

29. 9. 2023
O nedělním utkání 10. kola FORTUNA:LIGY na půdě Teplic promluvil v tradičním preview pro #SlaviaTV hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na otázky fanoušků odpovídal obránce Michal Tomič.

Další články