MATCHDAY proti Plzni. Veni, vidi, Lingy | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY proti Plzni. Veni, vidi, Lingy

V sedmém dílu formátu MATCHDAY, který mapuje soutěžní duely SKS, se společně podíváme za kulisy sobotního obratu proti Plzni v rámci 23. kola FORTUNA:LIGY.

Slávisté v Edenu, kam zavítalo 18 678 fanoušků, uhájili první místo v tabulce i domácí letošní ligovou stoprocentní bilanci. Na rychlý úder Chorého odpověděl ve druhé půli Peter Olayinka, dvanácté vítězství z dvanácti duelů trefil Ondřej Lingr po přihrávce Matěje Juráska.

Střetnutí proběhlo pod záštitou a na pomoc spolku DONOR, na jeho konto bylo vybráno díky společnému úsilí obou klubů celkem 260 tisíc korun.

Vezmeme vás do kabiny sešívaných před utkáním, na poločasovou přestávku i na pozápasovou radost. Znovu prožijeme Lingrovu euforii a spontánní oslavu u střídačky, uslyšíte i dojmy šťastného střelce.

V exkluzivním rozhovoru pro MATCHDAY Lukáš Masopust zbilancuje napínavý duel, promluví o svém návratu na hřiště po dlouhé nemoci a zmíní i cennou zkušenost, kterou mu poskytlo derby rezervních týmů, kterého byl součástí.

Přímo na hrací ploše se se slávisty po konci utkání radoval i David Zima, dvojnásobný mistr ligy v červenobílém dresu a v současné době zraněný stoper FC Turín.

Těšit se můžete i na rozhovor s novým britským velvyslancem v České republice Mattem Fieldem. Jak se mu líbila atmosféra ve srovnání s Premier League? A pamatuje si rodák z Oxfordu duel, kterým se v květnu 2008 otevíral nový Eden?

V sedmém dílu MATCHDAY toho na vás samozřejmě čeká mnohem víc. Tak ať se líbí, slávisti!

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články