MATCHDAY proti Plzni. Veni, vidi, Lingy | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY proti Plzni. Veni, vidi, Lingy

V sedmém dílu formátu MATCHDAY, který mapuje soutěžní duely SKS, se společně podíváme za kulisy sobotního obratu proti Plzni v rámci 23. kola FORTUNA:LIGY.

Slávisté v Edenu, kam zavítalo 18 678 fanoušků, uhájili první místo v tabulce i domácí letošní ligovou stoprocentní bilanci. Na rychlý úder Chorého odpověděl ve druhé půli Peter Olayinka, dvanácté vítězství z dvanácti duelů trefil Ondřej Lingr po přihrávce Matěje Juráska.

Střetnutí proběhlo pod záštitou a na pomoc spolku DONOR, na jeho konto bylo vybráno díky společnému úsilí obou klubů celkem 260 tisíc korun.

Vezmeme vás do kabiny sešívaných před utkáním, na poločasovou přestávku i na pozápasovou radost. Znovu prožijeme Lingrovu euforii a spontánní oslavu u střídačky, uslyšíte i dojmy šťastného střelce.

V exkluzivním rozhovoru pro MATCHDAY Lukáš Masopust zbilancuje napínavý duel, promluví o svém návratu na hřiště po dlouhé nemoci a zmíní i cennou zkušenost, kterou mu poskytlo derby rezervních týmů, kterého byl součástí.

Přímo na hrací ploše se se slávisty po konci utkání radoval i David Zima, dvojnásobný mistr ligy v červenobílém dresu a v současné době zraněný stoper FC Turín.

Těšit se můžete i na rozhovor s novým britským velvyslancem v České republice Mattem Fieldem. Jak se mu líbila atmosféra ve srovnání s Premier League? A pamatuje si rodák z Oxfordu duel, kterým se v květnu 2008 otevíral nový Eden?

V sedmém dílu MATCHDAY toho na vás samozřejmě čeká mnohem víc. Tak ať se líbí, slávisti!

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

Sezona U19: stříbro na CEE Cupu i střelec Pikolon

20. 6. 2024
Náročný ročník 2023/24 má za sebou nejstarší dorostenecká kategorie U19. V přípravě přišlo stříbro a povedený CEE Cup. Vstup do ligového ročníku se však sešívaným nepovedl. Postupný herní progres vyústil v konečné čtvrté místo. Nejlepším střelcem týmu byl čtrnáctigólový Pikolon.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Další články