MATCHDAY proti Olomouci. Výhra se vším všudy | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY proti Olomouci. Výhra se vším všudy

Slávisté se s Davidem Hovorkou rozloučili ve velkém stylu, na jaře neporaženou Sigmu přehráli 4:0. V devátém dílu formátu MATCHDAY uvidíte vše podstatné, co se při utkání a po jeho konci odehrálo.

Těšit se můžete na bezprostřední dojmy Davida Hovorky, který prožil emotivní okamžiky jak před výkopem duelu, tak zejména po jeho závěru, kdy si se skvělými fanoušky užil děkovačku.

Dozvíte se, jak konec kariéry dvojnásobného ligového šampiona a vítěze tuzemského poháru nese Stanislav Tecl, Ondřej Lingr, Zdeněk Houštecký či Mick van Buren.

V exkluzivním rozhovoru pro MATCHDAY jsme zpovídali Tomáše Holeše. Kapitán Slavie promluvil o senzační druhé půli, přínosu Christose Zafeirise a samozřejmě také o kamarádu Gadžim, se kterým se sešel už v Hradci Králové a do Slavie z Jablonce dorazili v jednom „balíčku“.

Byli jsme u toho, když mladí slávisté před utkáním pomáhali uklidit Česko, v rámci Dne otců malovali v Sektoru rodiče a děti své tatínky, nebo když před prostory Edenu dorazily nové foodtrucky.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti. A těšíme se na vás ve středu na semifinále MOL Cupu.

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články