MATCHDAY. Za kulisy 307. derby | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Za kulisy 307. derby

Slávisté v sobotu na Letné prohráli 307. derby 2:3. Podívejte se na MATCHDAY z tohoto utkání.

Sešívaní v sobotním přímém souboji o první místo v tabulce dvakrát dokázali stáhnout náskok soupeře, na 1:1 srovnával Ivan Schranz, výsledek do podoby 2:2 uvedl v 85. minutě přesně hlavičkující Stanislav Tecl. Krásně jej našel uzdravený navrátilec Petr Ševčík, který se na hřišti objevil poprvé od 5. dubna a pohárového semifinále proti Bohemians.

Na pokutový kop z 97. minuty už ale výběr Jindřicha Trpišovského odpovědět nedokázal, ve zbytku sezony zkusí dohnat pětibodovou ztrátu na první místo.

V novém dílu formátu MATCHDAY uvidíte burcující poločasový proslov hlavního trenéra, euforii po Teclově hlavičce i smutek penaltového viníka Igoha Ogbua, kterého musel konejšit Jindřich Trpišovský.

Ukážeme vám i speciální moment, který prožil člen slávistické U7 Sebastien Trojek. Na hřiště nastoupil ruku v ruce s Václavem Jurečkou, o přestávce sehrál exhibiční minizápas proti stejně starým soupeřům a sled událostí jej nakonec dovedl až na střídačku prvního mužstva.

Zatoulaného mládežníka si všiml Stanislav Tecl, který jej pozval na střídačku. Na místo vyhrazené Christosi Zafeirisovi jej usadil Jan Bořil. S interakcí a uvítáním přispěchal i Jindřich Trpišovský. Společně tak mladičkému slávistovi umožnili nezapomenutelný zážitek.

Aktuálně

B-tým postupuje do druhé ligy

15. 6. 2024
Slávistická rezerva postoupila po výhře 2:1 v odvetném utkání play off s Velvary do druhé ligy. O branky se postaral Samuel Pikolon a vlastním gólem hostující Libor Drozda.

Do Slavie přestupuje Alexandr Bužek

15. 6. 2024
Novou posilou Slavie je mládežnický reprezentant Alexandr Bužek. Devatenáctiletý záložník, který naposledy působil ve Zlíně, podepsal v Edenu smlouvu do 30. června 2028.

Myslel jsem, že je to vtip. Strašně se těším

15. 6. 2024
Alexandr Bužek po podpisu čtyřleté smlouvy se Slavií zavítal k prvnímu rozhovoru. Probrali jsme jeho první rok mezi elitou, konkurenci, která v Edenu panuje, reakci rodinných příslušníků i plány do nového angažmá.

Další články