MATCHDAY. Za kulisy 307. derby | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Za kulisy 307. derby

Slávisté v sobotu na Letné prohráli 307. derby 2:3. Podívejte se na MATCHDAY z tohoto utkání.

Sešívaní v sobotním přímém souboji o první místo v tabulce dvakrát dokázali stáhnout náskok soupeře, na 1:1 srovnával Ivan Schranz, výsledek do podoby 2:2 uvedl v 85. minutě přesně hlavičkující Stanislav Tecl. Krásně jej našel uzdravený navrátilec Petr Ševčík, který se na hřišti objevil poprvé od 5. dubna a pohárového semifinále proti Bohemians.

Na pokutový kop z 97. minuty už ale výběr Jindřicha Trpišovského odpovědět nedokázal, ve zbytku sezony zkusí dohnat pětibodovou ztrátu na první místo.

V novém dílu formátu MATCHDAY uvidíte burcující poločasový proslov hlavního trenéra, euforii po Teclově hlavičce i smutek penaltového viníka Igoha Ogbua, kterého musel konejšit Jindřich Trpišovský.

Ukážeme vám i speciální moment, který prožil člen slávistické U7 Sebastien Trojek. Na hřiště nastoupil ruku v ruce s Václavem Jurečkou, o přestávce sehrál exhibiční minizápas proti stejně starým soupeřům a sled událostí jej nakonec dovedl až na střídačku prvního mužstva.

Zatoulaného mládežníka si všiml Stanislav Tecl, který jej pozval na střídačku. Na místo vyhrazené Christosi Zafeirisovi jej usadil Jan Bořil. S interakcí a uvítáním přispěchal i Jindřich Trpišovský. Společně tak mladičkému slávistovi umožnili nezapomenutelný zážitek.

Aktuálně

O kontrole zápasu, Chytilovi i nové posile

6. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře v MOL Cupu na hřišti Hradce Králové o dobrých výkonech obou celků, hře Mojmíra Chytila, střídáních, pozici Christose Zafeirise i nejnovější posile Mohamedu Ihattarenovi.

Gól? Šťastný. Jdeme dál. To je jediné, na čem záleží

6. 12. 2023
Nekonečný bezbrankový stav ukončil v Hradci Králové hlavičkující Conrad Wallem. Pro #SlaviaTV popsal postupovou trefu z prodloužení, dojmy z Malšovické arény a poděkoval fanouškům, kteří vyrazili tým na osmifinále MOL Cupu podpořit.

Stupňovali jsme tlak. Teď jen vyhrát zbývající zápasy

6. 12. 2023
Mojmír Chytil hovořil s novináři po postupu do čtvrtfinále domácího poháru o průběhu mrazivé bitvy v Hradci, vlastních neproměněných šancích, okamžiku vítězného gólu i nové posile z Nizozemska.

Další články