ONLINE: Od 18:00 doma proti Viktorii Plzeň | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 doma proti Viktorii Plzeň

Slávisté od 18:00 hostí ve třetím kole Finále FORTUNA:LIGY třetí Viktorii Plzeň. Do základní sestavy se vrací Petr Ševčík.

Do základní sestavy se vrací Petr Ševčík i Christos Zafeiris, ve středu hřiště budou spolupracovat s Oscarem. Na hrotu hraje Václav Jurečka, ze stran ho budou podporovat Matěj Jurásek s Ivanem Schranzem.

Na lavičce už je připravený Peter Olayinka. Ze zdravotních důvodů nejsou k dispozici Lukáš Masopust, Petr Hronek a Ewerton.

Sestava: Kolář – Douděra, Ogbu, Holeš, D. Jurásek – Ševčík, Oscar – M. Jurásek, Zafeiris, Schranz – Jurečka

Lavička: Mandous, Ousou, Olayinka, Tecl, van Buren, Provod, Pech, Hromada, Kačaraba, Lingr, Traoré

Zápas začíná od 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Lístky na zápas s Libercem jsou v prodeji

26. 2. 2024
Vstupenky na domácí utkání 25. kola FORTUNA:LIGY proti Slovanu Liberec si můžete koupit ve volném prodeji. Lístek koupíte za cenu od 260 korun.

Mojma byl na desítku, trn z paty nám vytrhl i Maso

25. 2. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Pardubicemi o nebezpečnosti soupeře, pomoci střídajících hráčů, výkonu Mojmíra Chytila, absenci středních záložníků i výhledu na nadcházející dvě derby.

Další články