MATCHDAY proti Plzni. Za kulisy skalpu mistra | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY proti Plzni. Za kulisy skalpu mistra

Slávisté v sobotu přehráli úřadující ligové šampiony z Plzně. Napínavý duel nabídl silné okamžiky na hřišti i mimo něj. Pojďme po jejich stopách v novém dílu formátu MATCHDAY.

Přísun tří bodů a udržení teoretické naděje na zisk mistrovské trofeje řídil Václav Jurečka, svým třináctým a čtrnáctým přesným zásahem v ligovém ročníku vystřílel vítězství 2:1 a dotáhl se na nejlepšího střelce sešívaných Micka van Burena.

Uvidíte jeho bezprostřední pozápasové dojmy, stejně tak jsme exkluzivně pro MATCHDAY zpovídali Petra Ševčíka, který nastoupil v základní sestavě poprvé od 5. dubna.

Před výkopem jsme vedli rozhovor s ředitelem Centra Paraple Davidem Lukešem, v utkání se Slavia i Plzeň společně zavázaly podpořit akci Pohybem pro Paraple. Jak si této iniciativy Lukeš cení a jak se z něj stal slávista? Dozvíte se.

Dalším interpretem, který v rámci Slávistického playlistu odprezentoval svou skladbu, byl Michal Husa aka Dekret.

Nakouknete rovněž do práce novinářů na domácích utkáních Slavie. Zpovídali jsme redaktory Mladé fronty DNES a Práva. Ukážeme vám, jak to vypadá po utkání v mixzoně i na tiskové konferenci, kam po Plzni zavítali Jindřich Trpišovský a Václav Jurečka. Těšit se můžete i na záběry z lávky kameramanů, která se nachází pod střechou Edenu.

Kamera samozřejmě nechyběla v zápasové fanzoně, kde své stánky postavili i kluboví partneři MOL, Mototechna a Pepsi.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

Totální podcast s Filipem Březinou a Davidem Foldynou

23. 2. 2024
Každý bojovník s těžkou nemocí potřebuje kolem sebe partu lidí, kteří mu dodají sílu a odvahu říct: „Do háje s ní!“. V rámci měsíce února, který Slavia věnuje podpoře boje proti rakovině, se o svůj příběh podělili herec Filip Březina a předseda spolku FxCK CANCER David Foldyna.

Soupeř na úrovni Ligy mistrů. Na San Siro vzpomínám rád

23. 2. 2024
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii italský AC Milán. O soupeři pak promluvil trenér Jindřich Trpišovský a zavzpomínal i na utkání Ligy mistrů na legendárním San Siru.

Informace ke vstupenkám do Milána

23. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články