MATCHDAY proti Plzni. Za kulisy skalpu mistra | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY proti Plzni. Za kulisy skalpu mistra

Slávisté v sobotu přehráli úřadující ligové šampiony z Plzně. Napínavý duel nabídl silné okamžiky na hřišti i mimo něj. Pojďme po jejich stopách v novém dílu formátu MATCHDAY.

Přísun tří bodů a udržení teoretické naděje na zisk mistrovské trofeje řídil Václav Jurečka, svým třináctým a čtrnáctým přesným zásahem v ligovém ročníku vystřílel vítězství 2:1 a dotáhl se na nejlepšího střelce sešívaných Micka van Burena.

Uvidíte jeho bezprostřední pozápasové dojmy, stejně tak jsme exkluzivně pro MATCHDAY zpovídali Petra Ševčíka, který nastoupil v základní sestavě poprvé od 5. dubna.

Před výkopem jsme vedli rozhovor s ředitelem Centra Paraple Davidem Lukešem, v utkání se Slavia i Plzeň společně zavázaly podpořit akci Pohybem pro Paraple. Jak si této iniciativy Lukeš cení a jak se z něj stal slávista? Dozvíte se.

Dalším interpretem, který v rámci Slávistického playlistu odprezentoval svou skladbu, byl Michal Husa aka Dekret.

Nakouknete rovněž do práce novinářů na domácích utkáních Slavie. Zpovídali jsme redaktory Mladé fronty DNES a Práva. Ukážeme vám, jak to vypadá po utkání v mixzoně i na tiskové konferenci, kam po Plzni zavítali Jindřich Trpišovský a Václav Jurečka. Těšit se můžete i na záběry z lávky kameramanů, která se nachází pod střechou Edenu.

Kamera samozřejmě nechyběla v zápasové fanzoně, kde své stánky postavili i kluboví partneři MOL, Mototechna a Pepsi.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

Vítá vás #SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Další články