MATCHDAY proti Plzni. Za kulisy skalpu mistra | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY proti Plzni. Za kulisy skalpu mistra

Slávisté v sobotu přehráli úřadující ligové šampiony z Plzně. Napínavý duel nabídl silné okamžiky na hřišti i mimo něj. Pojďme po jejich stopách v novém dílu formátu MATCHDAY.

Přísun tří bodů a udržení teoretické naděje na zisk mistrovské trofeje řídil Václav Jurečka, svým třináctým a čtrnáctým přesným zásahem v ligovém ročníku vystřílel vítězství 2:1 a dotáhl se na nejlepšího střelce sešívaných Micka van Burena.

Uvidíte jeho bezprostřední pozápasové dojmy, stejně tak jsme exkluzivně pro MATCHDAY zpovídali Petra Ševčíka, který nastoupil v základní sestavě poprvé od 5. dubna.

Před výkopem jsme vedli rozhovor s ředitelem Centra Paraple Davidem Lukešem, v utkání se Slavia i Plzeň společně zavázaly podpořit akci Pohybem pro Paraple. Jak si této iniciativy Lukeš cení a jak se z něj stal slávista? Dozvíte se.

Dalším interpretem, který v rámci Slávistického playlistu odprezentoval svou skladbu, byl Michal Husa aka Dekret.

Nakouknete rovněž do práce novinářů na domácích utkáních Slavie. Zpovídali jsme redaktory Mladé fronty DNES a Práva. Ukážeme vám, jak to vypadá po utkání v mixzoně i na tiskové konferenci, kam po Plzni zavítali Jindřich Trpišovský a Václav Jurečka. Těšit se můžete i na záběry z lávky kameramanů, která se nachází pod střechou Edenu.

Kamera samozřejmě nechyběla v zápasové fanzoně, kde své stánky postavili i kluboví partneři MOL, Mototechna a Pepsi.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

Petr Ševčík donominován na EURO

12. 6. 2024
Petr Ševčík míří na svůj druhý evropský šampionát, ve středu odpoledne nahradil v nominaci zraněného Michala Sadílka. Gratulace a hodně štěstí, Šévo!

Sezona U17: mistři ligy i Československý pohár

12. 6. 2024
Nezapomenutelný ročník 2023/24 má za sebou tým mladších dorostenců U17. Prvenství na Memoriálu Františka Harašty, dvě dlouhé vítězné série, titul mistrů republiky a teď i vítězství v Československém poháru. Svěřenci Jaroslava Machače napsali příběh sezony zlatým písmem.

Stříbrné medaile žákyň ze Slavia Girls Cupu

11. 6. 2024
V sobotu 8. června se v tréninkovém centru Horních Měcholup konal druhý ročník turnaje GIRLS CUP pro dívky do šestnácti let. Slávistky ve velké konkurenci obsadily skvělé druhé místo a na turnaji nedostaly ani jednu branku! Nejlepší hráčkou se stala Michaela Pekárová ze Slavie.

Další články