ONLINE: Od 15:00 v Českých Budějovicích | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 15:00 v Českých Budějovicích

Ve druhém kole FORTUNA:LIGY hrají slávisté na hřišti Českých Budějovic. V základní sestavě se oproti prvnímu kolu představí Lukáš Provod a Ondřej Lingr.

Oproti úvodnímu ligovému kolu udělal trenérský tým Jindřicha Trpišovského dvě změny. Levý kraj na Střeleckém ostrově bude mít na starosti Lukáš Provod, v útočné trojici vedle Micka van Burena a Václava Jurečky startuje Ondřej Lingr. Do stopadesátého ligového zápasu v sešívaném nastupuje Ondřej Kolář.

Ze zdravotních důvodů nejsou k dispozici Sheriff Sinyan a David Pech.

Sestava: Kolář – Vlček, Ogbu, Holeš – Douděra, Zafeiris, Oscar, Provod – Jurečka, van Buren,

Lavička: Mandous – Ousou, Masopust, Tijani, Chytil, Provod, Bořil, Ševčík, Hromada, Tomič, Lingr

Zápas začíná od 15:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Lístky na zápas s Libercem jsou v prodeji

26. 2. 2024
Vstupenky na domácí utkání 25. kola FORTUNA:LIGY proti Slovanu Liberec si můžete koupit ve volném prodeji. Lístek koupíte za cenu od 260 korun.

Mojma byl na desítku, trn z paty nám vytrhl i Maso

25. 2. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Pardubicemi o nebezpečnosti soupeře, pomoci střídajících hráčů, výkonu Mojmíra Chytila, absenci středních záložníků i výhledu na nadcházející dvě derby.

Další články