MATCHDAY z Budějovic. Tři střelci, tři body a debut | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Budějovic. Tři střelci, tři body a debut

Vyprodaný Střelecký ostrov, čtyři branky celkem, tři v síti domácího gólmana. Lukáš Provod s Mojmírem Chytilem jako strůjci cenné výhry, premiérové v mentolových dresech. Slávisti, užijte si další díl našeho seriálu MATCHDAY, tentokrát z výjezdu do Českých Budějovic.

Sešívaní v neděli odčinili 5. březen, kdy s Budějovicemi na jejich hřišti padli 0:1. Po třinácti minutách se z dálky trefil Christos Zafeiris, na Ondráškovo vyrovnání zareagovali mezi 74. a 84. minutou Lukáš Provod s Mojmírem Chytilem, na branky si vzájemně asistovali.

Co na vás v novém dílu MATCHDAY čeká? Vezmeme vás do kabiny před utkáním i o poločasové přestávce. O své dojmy se podělí Ondřej Kolář, zpovídali jsme i Muhameda Tijaniho, který si odbyl za Slavii soutěžní premiéru, dvě velké příležitosti ale ve skórování přetavit nedokázal.

V exkluzivním rozhovoru na vás čeká autor první branky Christos Zafeiris. Jak viděl svou trefu, co říká na fazonu Mojmíra Chytila a jak kvitoval podporu slávistických fans, kteří dorazili na jih Čech a přispěli ke skvělé kulise utkání?

Dozvíte se!

Ať se vám nový MATCHDAY líbí, slávisti. A těšíme se na vás v neděli v Edenu, od 18:00 přivítáme Zlín.

Aktuálně

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Lístky na zápas s Libercem jsou v prodeji

26. 2. 2024
Vstupenky na domácí utkání 25. kola FORTUNA:LIGY proti Slovanu Liberec si můžete koupit ve volném prodeji. Lístek koupíte za cenu od 260 korun.

Mojma byl na desítku, trn z paty nám vytrhl i Maso

25. 2. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Pardubicemi o nebezpečnosti soupeře, pomoci střídajících hráčů, výkonu Mojmíra Chytila, absenci středních záložníků i výhledu na nadcházející dvě derby.

Další články