Startují nábory do akademie! V úterý na ČAFCE, ve středu v Březiněvsi | SK Slavia Praha
Více

Startují nábory do akademie! V úterý na ČAFCE, ve středu v Březiněvsi

V úterý 5. září a ve středu 6. září proběhnou první zářijové nábory do struktur akademie SK Slavia Praha. V úterý se na vás těšíme na ČAFCE, ve středu v Březiněvsi.

Tradiční nábory do mládežnické akademie se blíží. Letos ovšem v novém formátu, kdy všechny nábory proběhnou v partnerských klubech.

Mládežnická akademie SK Slavia Praha přistoupila k razantnímu kroku ve výchově mladých talentů, kdy přípravkové kategorie U6 a U7 přesunula pouze do svých partnerských klubů. Od příští sezony se tak stane i pro kategorii U8. Více informací o projektu.

První nábory se uskuteční už tento týden. Trenéři z akademie SK Slavia Praha přijedou do partnerských klubů ČAFC Praha a TJ Březiněves, kde ve spolupráci s trenéry z partnerského klubu proběhne nábor do struktur mládežnické akademie.

ČAFC PRAHA - 5. září od 17:00, Ročníky: 2013 – 2018
Kontaktní osoba za ČAFC Praha: David Kopec – 777 234 679, david.kopec@seznam.cz
Adresa: K Vodě 3186, Praha 10 Záběhlice

TJ BŘEZINĚVES - 6. září od 16:00, Ročníky: 2013 – 2019
Kontaktní osoba za Březiněves: Tomáš Bezpalec - 603 800 918, zacibrezineves@seznam.cz
Adresa: Na Hlavní 149, 182 00 Praha - Březiněves

Nábor bude probíhat tradiční formou, kdy si všechny děti vyzkouší fotbalová stanoviště. Následně pak budou všichni kontaktováni o jejich zapojení se, právě do partnerského klubu, ve kterém se náboru zúčastnili.

Na nábory se prosíme registrujte a přijďte vždy alespoň o 30 minut dříve z důvodu rychlejší organizace na místě.

Těšíme se na vás!

Více informací a registrace na nábory zde.

Aktuálně

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

PREVIEW: Vlček a Houštecký před Zlínem

2. 12. 2023
O nedělním ligovém střetu ve Zlíně promluvili na kameru #SlaviaTV asistent trenéra Zdeněk Houštecký a obránce Tomáš Vlček.

MATCHDAY z Tiraspolu. Obrat, třetí postup a TJ

2. 12. 2023
Z rajónu Sheriffa lup v podobě tří bodů! A navrch sladký bonus… Slávisti dali ve čtvrtek v Tiraspolu výhrou 3:2 razítko na třetí postup do vyřazovací fáze Evropské ligy v éře trenérského týmu Jindřicha Trpišovského. MATCHDAY byl u toho!

Další články