Lístky na venkovní duel proti AS Řím jsou vyprodány! | SK Slavia Praha
Více

Lístky na venkovní duel proti AS Řím jsou vyprodány!

AKTUALIZOVÁNO: Ve 3. kole základní skupiny Evropské ligy Slavia zavítá do Říma na legendární Stadio Olímpico k duelu proti AS Řím. Lístky do sektoru hostů jsou vyprodané.

3. kolo základní skupiny G proti AS Řím se odehraje ve čtvrtek 26. října od 21:00 na Stadio Olímpico. V článku níže najdete detailní informace k systému prodeje lístků na toto utkání a pokud plánujete vyrazit podpořit Slavii, důkladně si je prosím přečtěte. Kapacita sektoru hostů je vyprodaná. Do dalších fází prodeje nepůjdou žádné další vstupenky do sektoru hostů.

Kapacita sektoru a cena lístku

Kapacita sektoru hostů je 3 382 míst. Část vstupenek bude určena pro fanoušky, kteří jedou organizovaně na výjezd s Tribunou Sever, Odborem přátel a Fanklubem. Cena vstupenky je 570 korun.

Pravidla pro adresný ticketing

Dle italských pravidel platí na utkání adresný ticketing. Upozorňujeme fanoušky, že při nákupu voucheru na lístek je potřeba vyplnit správně veškeré požadované údaje, které budou uvedeny na vstupence, a které se budou kontrolovat při vstupu. Pokud se budou údaje na lístku lišit oproti předloženému dokladu totožnosti, nebude fanoušek na stadion vpuštěn. Zároveň upozorňujeme fanoušky, že pro nákup vstupenek mimo sektor hostů bude omezení pro fanoušky narozené v České republice.

Údaje vyžadované pro nákup vstupenky:

  • Jméno a příjmení
  • Datum narození
  • Země
  • Pohlaví
  • Email (pro účel zaslání vstupenky a minimalizaci rizika zadání chybného emailu bude využitý přihlašovací email pro nákup voucheru)

Proces nákupu

Fanoušci si budou kupovat pouze online voucher, během nákupu vyplní všechny požadované osobní údaje a voucher zaplatí. Voucher není třeba nikam posílat, slouží pouze jako potvrzení o platbě. Zadané osobní údaje budou poskytnuty AS Řím a ten následně 2 až 3 dny před utkáním fanouškům pošle na zadaný email vstupenku. Vstupenky není potřeba tisknout, na turniketech je možné je načíst z telefonu.

Harmonogram prodeje:

  • od úterý 19. 9. 19:00 do úterý 26. 9. 10:00 předprodej pro majitele permanentních vstupenek. Každý permanentkář si může koupit až dvě vstupenky na jednu permanentku. Prodej probíhá online, na Ticketportalu po přihlášení do uživatelského účtu v sekci Permanentky - Předkupní právo.
  • od úterý 26. 9. 14:00 do středy 18. 10. 18:00 volný prodej. Každý si může koupit až dvě vstupenky během jednoho nákupu až do případného vyčerpání kapacity sektoru. Prodej probíhá pouze online před událost na webu Ticketportalu.

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

Sezona U19: stříbro na CEE Cupu i střelec Pikolon

20. 6. 2024
Náročný ročník 2023/24 má za sebou nejstarší dorostenecká kategorie U19. V přípravě přišlo stříbro a povedený CEE Cup. Vstup do ligového ročníku se však sešívaným nepovedl. Postupný herní progres vyústil v konečné čtvrté místo. Nejlepším střelcem týmu byl čtrnáctigólový Pikolon.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Další články