ONLINE: Od 18:00 venku proti Pardubicím | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 venku proti Pardubicím

Slávisté od 18:00 hrají v Pardubicích 8. kolo FORTUNA:LIGY. V sestavě nechybí Aleš Mandous nebo uzdravený David Douděra. V útoku začíná Muhamed Tijani.

Po reprezentační pauze nastupují sešívaní v Pardubicích. V brance znovu chytá Aleš Mandous, do obrany se po zranění vrací David Douděra. Muhameda Tijaniho na hrotu budou z křídel podporovat Conrad Wallem a Matěj Jurásek. Poprvé je na lavičce připraven Andres Dumitrescu, který Slavii posílil během reprezentační pauzy.

Ze zdravotních důvodů chybí dlouhodobě zranění David Pech a Sheriff Sinyan, na marodce je také Jakub Hromada. Ondřej Kolář dostal osobní volno po narození potomka. Z rodinných důvodů nenastoupí Jan Bořil.

SESTAVA: Mandous – Douděra, Holeš, Ogbu, Provod - Ševčík, Oscar - Jurásek, Jurečka, Wallem - Tijani

LAVIČKA: Sirotník - Masopust, Zafeiris, Tecl, Chytil, van Buren, Dumitrescu, Schranz, Vlček, Tomič

Zápas začíná od 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.


TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Petr Ševčík donominován na EURO

12. 6. 2024
Petr Ševčík míří na svůj druhý evropský šampionát, ve středu odpoledne nahradil v nominaci zraněného Michala Sadílka. Gratulace a hodně štěstí, Šévo!

Sezona U17: mistři ligy i Československý pohár

12. 6. 2024
Nezapomenutelný ročník 2023/24 má za sebou tým mladších dorostenců U17. Prvenství na Memoriálu Františka Harašty, dvě dlouhé vítězné série, titul mistrů republiky a teď i vítězství v Československém poháru. Svěřenci Jaroslava Machače napsali příběh sezony zlatým písmem.

Stříbrné medaile žákyň ze Slavia Girls Cupu

11. 6. 2024
V sobotu 8. června se v tréninkovém centru Horních Měcholup konal druhý ročník turnaje GIRLS CUP pro dívky do šestnácti let. Slávistky ve velké konkurenci obsadily skvělé druhé místo a na turnaji nedostaly ani jednu branku! Nejlepší hráčkou se stala Michaela Pekárová ze Slavie.

Další články