ONLINE: Od 18:00 venku proti Pardubicím | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 venku proti Pardubicím

Slávisté od 18:00 hrají v Pardubicích 8. kolo FORTUNA:LIGY. V sestavě nechybí Aleš Mandous nebo uzdravený David Douděra. V útoku začíná Muhamed Tijani.

Po reprezentační pauze nastupují sešívaní v Pardubicích. V brance znovu chytá Aleš Mandous, do obrany se po zranění vrací David Douděra. Muhameda Tijaniho na hrotu budou z křídel podporovat Conrad Wallem a Matěj Jurásek. Poprvé je na lavičce připraven Andres Dumitrescu, který Slavii posílil během reprezentační pauzy.

Ze zdravotních důvodů chybí dlouhodobě zranění David Pech a Sheriff Sinyan, na marodce je také Jakub Hromada. Ondřej Kolář dostal osobní volno po narození potomka. Z rodinných důvodů nenastoupí Jan Bořil.

SESTAVA: Mandous – Douděra, Holeš, Ogbu, Provod - Ševčík, Oscar - Jurásek, Jurečka, Wallem - Tijani

LAVIČKA: Sirotník - Masopust, Zafeiris, Tecl, Chytil, van Buren, Dumitrescu, Schranz, Vlček, Tomič

Zápas začíná od 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.


TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Gól mi pomůže i do ligy. Babička byla poprvé na fotbale

27. 9. 2023
Třicet minut od Kroměříže se Mojmír Chytil narodil, návrat "domů" si zpříjemnil brankou, výhrou nad zdejší Hanáckou Slavií (2:0) a postupem do dalšího kola MOL Cupu. O všem vyprávěl v rozhovoru.

Další články