ONLINE: Od 18:00 pod Ještědem proti Liberci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 pod Ještědem proti Liberci

Slávisté odcestovali k 11. kolu FORTUNA:LIGY na sever Čech, kde se na Stadionu U Nisy utkají se Slovanem Liberec. Jakou sestavu zvolil pro utkání trenérský štáb?

Oproti čtvrteční historické výhře nad Sheriffem Tiraspol vyběhnou sešívaní s jedinou změnou v základní jedenáctce, na levé straně nastoupí Lukáš Provod místo Andrese Dumitresca. Na hrotu bude operovat hráč uplynulého kola Evropské ligy Mojmír Chytil, kterého v útoku doplní Conrad Wallem s Ivanem Schranzem. Po zranění se do zápasové nominace vrací Jakub Hromada.

Ze zdravotních důvodů chybí dlouhodobě zranění David Pech a Sheriff Sinyan, na marodce je také Petr Ševčík a nemocný Andres Dumitrescu. Disciplinární trest si odpykává Jan Bořil.

SESTAVA: Mandous – Masopust, Ogbu, Holeš – Douděra, Zafeiris, Oscar, Provod – Wallem, Schranz, Chytil

LAVIČKA: Kolář – Tijani, Tecl, van Buren, Jurečka, Ogungbayi, Hromada, Vlček, Tomič, Kačaraba, Jurásek

Zápas začíná ve 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.


TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články