Pro fanoušky v Římě | SK Slavia Praha
Více

Pro fanoušky v Římě

Pokud jste přijeli podpořit slávisty do Říma, přečtěte si, prosím, tento důležitý informativní text.

Nadále platí, že oficiální místo pro shromáždění a následný přesun autobusy na stadion je Piazzale dello Canestre od 16:00.

Přestože se poslední dny intenzivně věnujeme řešení problému italské policie s choreografií Ave Slavia, a to i na nejvyšších diplomatických místech, její stanovisko zůstává s definitivní platností neměnné.

Choreografie je definitivně zakázána a shromáždění fanoušků u Kolosea je nepovolené, a tudíž dle policie nezákonné.

Dle sdělení italské policie je připravena ostře zakročit proti všem, kteří se dopustí protiprávního jednání.

Klub chápe hluboké zklamání a pocit nespravedlnosti Tribuny Sever.

Všichni však musíme dbát na bezpečí svých fanoušků. Prosíme všechny naše příznivce, aby respektovali místní zákony a uposlechli pokynů místní policie.

Nejedná se o nesoudržnost klubu s aktivními fanoušky. Chceme zabránit tomu, aby došlo k jakékoliv újmě na zdraví, zadržení našich příznivců a v budoucnu zákazu venkovních výjezdů v evropských pohárech.

Děkujeme všem za podporu a pevně věříme, že z této zkušenosti opět vyjdeme silnější. Spolu. A to hned na římském stadionu, kde ukážeme, co znamená Slavia.

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

Sezona U19: stříbro na CEE Cupu i střelec Pikolon

20. 6. 2024
Náročný ročník 2023/24 má za sebou nejstarší dorostenecká kategorie U19. V přípravě přišlo stříbro a povedený CEE Cup. Vstup do ligového ročníku se však sešívaným nepovedl. Postupný herní progres vyústil v konečné čtvrté místo. Nejlepším střelcem týmu byl čtrnáctigólový Pikolon.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Další články