Pro fanoušky v Římě | SK Slavia Praha
Více

Pro fanoušky v Římě

Pokud jste přijeli podpořit slávisty do Říma, přečtěte si, prosím, tento důležitý informativní text.

Nadále platí, že oficiální místo pro shromáždění a následný přesun autobusy na stadion je Piazzale dello Canestre od 16:00.

Přestože se poslední dny intenzivně věnujeme řešení problému italské policie s choreografií Ave Slavia, a to i na nejvyšších diplomatických místech, její stanovisko zůstává s definitivní platností neměnné.

Choreografie je definitivně zakázána a shromáždění fanoušků u Kolosea je nepovolené, a tudíž dle policie nezákonné.

Dle sdělení italské policie je připravena ostře zakročit proti všem, kteří se dopustí protiprávního jednání.

Klub chápe hluboké zklamání a pocit nespravedlnosti Tribuny Sever.

Všichni však musíme dbát na bezpečí svých fanoušků. Prosíme všechny naše příznivce, aby respektovali místní zákony a uposlechli pokynů místní policie.

Nejedná se o nesoudržnost klubu s aktivními fanoušky. Chceme zabránit tomu, aby došlo k jakékoliv újmě na zdraví, zadržení našich příznivců a v budoucnu zákazu venkovních výjezdů v evropských pohárech.

Děkujeme všem za podporu a pevně věříme, že z této zkušenosti opět vyjdeme silnější. Spolu. A to hned na římském stadionu, kde ukážeme, co znamená Slavia.

Aktuálně

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Lístky na zápas s Libercem jsou v prodeji

26. 2. 2024
Vstupenky na domácí utkání 25. kola FORTUNA:LIGY proti Slovanu Liberec si můžete koupit ve volném prodeji. Lístek koupíte za cenu od 260 korun.

Mojma byl na desítku, trn z paty nám vytrhl i Maso

25. 2. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Pardubicemi o nebezpečnosti soupeře, pomoci střídajících hráčů, výkonu Mojmíra Chytila, absenci středních záložníků i výhledu na nadcházející dvě derby.

Další články