ONLINE: Od 21:00 na Stadio Olimpico proti AS Řím | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 21:00 na Stadio Olimpico proti AS Řím

Slávisté hrají třetí duel skupiny G Evropské ligy na Olympijském stadionu v Římě proti místnímu AS. Jakou sestavu vyšle do boje o průběžné první místo realizační tým Jindřicha Trpišovského?

Vůbec poprvé se v skupině evropských pohárů na hřišti objeví Tomáš Vlček, který ve stoperské trojici doplní Igoha Ogbua a Tomáše Holeše. Levý kraj dostane na starost Andres Dumitrescu, který naskočil od prvních minut v obou předchozích evropských zápasech. V útočném trojlístku doplní Ivana Schranze s Mickem van Burenem netradičně univerzál Lukáš Masopust.

Z nominovaných hráčů chybí z důvodu zranění Petr Ševčík.

SESTAVA: Mandous – Holeš, Ogbu, Vlček – Douděra, Zafeiris, Oscar, Dumitrescu – Masopust, Schranz - van Buren

LAVIČKA: Kolář, Sirotník – Wallem, Tijani, Chytil, Jurečka, Provod, Bořil, Ogungbayi, Hromada, Tomič, Jurásek

Zápas začíná od 21:00 a v přímém přenosu ho odvysílá ČT sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici ČT sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články