PREVIEW: Jaroslav Köstl před vršovickým derby | SK Slavia Praha
Více

PREVIEW: Jaroslav Köstl před vršovickým derby

O své dojmy se v tradičním preview před nedělním ligovým soubojem o Vršovice proti Bohemians podělil asistent hlavního trenéra Jaroslav Köstl. Hovořil o rozpoložení soupeře, rotaci v sestavě a vrátil se i k porážce na Stadio Olimpico.

Tři dny po porážce s římským AS slávisti znovu vyběhnou na ligový trávník. V neděli od 18:00 je v Ďolíčku na programu vršovické derby. Bohemians patří v tabulce osmé místo, v posledním kole vyhráli v Jablonci.

„Mají trochu kolísavou výkonnost. Byla tam spousta zápasů, které měli vyhrát a bodově je nedotáhli, naopak teď proti Jablonci si tři body úplně nezasloužili. Stejně jako loni se jim daří venku. Jedeme na Bohemku, kde to nikdy není jednoduché, ale chceme tam uspět,“ hlásí asistent trenéra Jaroslav Köstl.

Asistent hlavního trenéra se vrátil i ke čtvrtečnímu evropskému duelu na Stadio Olimpico. Sešívaným nevyšel vstup do utkání, inkasovali v první a sedmnácté minutě. Zlepšený výkon ke korigování skóre nevedl.

„Bohužel jsme nechytili začátek zápasu, ale myslím si, že druhou půli už jsme zvládli se ctí. Setkali jsme se s obrovskou kvalitou. Alespoň víme, co nám chybí. Spousta nových kluků takový zápas nezažila, je to dobrá zkušenost,“ dodává asistent trenéra.

Jaroslav Köstl promluvil před nedělním střetnutím také o plánované rotaci v sestavě. A odkryl plány se Sheriffem Synianem, který už nastoupil za rezervní tým.

„Sheriffa jsme byli sledovat na béčku, zvládnul ten zápas skvěle, je to jedna z variant. Rotace bude, dohrávali jsme pozdě večer, odletěli v noci po zápase. Rotace určitě nějaká bude. Kádr je dost široký, poradíme si s tím,“ uzavírá Jaroslav Köstl

Zápas proti Bohemians začíná v neděli v 18:00, přímým přenosem jej vysílá 02 TV Sport. Další informace naleznete na našich klubových kanálech. Slávisti, držte nám ve vršovickém derby palce.

Aktuálně

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Lístky na zápas s Libercem jsou v prodeji

26. 2. 2024
Vstupenky na domácí utkání 25. kola FORTUNA:LIGY proti Slovanu Liberec si můžete koupit ve volném prodeji. Lístek koupíte za cenu od 260 korun.

Mojma byl na desítku, trn z paty nám vytrhl i Maso

25. 2. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Pardubicemi o nebezpečnosti soupeře, pomoci střídajících hráčů, výkonu Mojmíra Chytila, absenci středních záložníků i výhledu na nadcházející dvě derby.

Další články