ONLINE: Od 18:00 vršovické derby v Ďolíčku | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 vršovické derby v Ďolíčku

Slávisté nastoupí od 18:00 v Ďolíčku ve vršovickém derby proti Bohemians. Do sestavy se po trestu vrací kapitán Jan Bořil, v útoku nastupují Mojmír Chytil a Muhamed Tijani.

Oproti čtvrtečním souboji s AS Řím na Stadio Olimpico udělali trenéři šest změn. Do sestavy se po trestu vrací kapitán Jan Bořil. Levý kraj má na starosti Lukáš Provod, zprava hraje Michal Tomič. V útoku budou spolupracovat Mojmír Chytil s Muhamedem Tijanim s podporou Václava Jurečky.

Ze zdravotních důvodů chybí Petr Ševčík. Tomáše Holeše, Ivana Schranze a Tarase Kačarabu nepustí do hry viróza. Dlouhodobě na marodce je David Pech.

SESTAVA: Mandous – Vlček, Ogbu, Bořil – Tomič, Oscar, Zafeiris, Provod – Jurečka, Tijani, Chytil

LAVIČKA: Kolář – Sinyan, Wallem, Masopust, Tecl, van Buren, Douděra, Dumitrescu, Ogungbayi, Hromada, Jurásek

Zápas začíná ve 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články