ONLINE: Od 18:00 v Olomouci proti Sigmě | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 v Olomouci proti Sigmě

Slávisty čeká po snové odvetě proti AS Řím 15. kolo FORTUNA:LIGY. Jakou sestavu zvolil pro utkání na Hané trenérský štáb?

Oproti čtvrtečnímu duelu doznala úvodní jedenáctka čtyř změn. Ve středu pole doplní Oscara Dorleyho uzdravený Petr Ševčík, který se vrací do základu po téměř dvou měsících. Na levé straně bude operovat Conrad Wallem, pravý kraj bude patřit Michalu Tomičovi. Pozici hrotového útočníka zaujme Muhamed Tijani.

Ze zdravotních důvodů chybí Ivan Schranz, Matěj Jurásek a dlouhodobě zraněný David Pech.

SESTAVA: Mandous – Masopust, Ogbu, Holeš – Tomič, Ševčík, Oscar, Wallem – Provod, Tijani, Jurečka

LAVIČKA: Kolář – Sinyan, Zafeiris, Tecl, Chytil, van Buren, Bořil, Douděra, Dumitrescu, Hromada, Vlček

Zápas začíná od 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport!

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

První fáze prodeje permanentek ukončena

24. 6. 2024
V neděli 23. června byl ukončen prodej permanentních vstupenek na sezonu 2024/25 pro jejich stávající držitele. Možnost získat permici ale stále existuje.

Další články