ONLINE: Od 21:00 Liga mistryň v Edenu proti Lyon | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 21:00 Liga mistryň v Edenu proti Lyon

Fotbalistky Slavie čeká další velký zápas v Edenu. V úterý od 21:00 přivítají francouzské šampionky z Lyonu a rozehrají spolu základní skupinu Ligy mistryň. Jakou sestavu posílá do boje trenér Karel Piták?

V brance začíná Olivie Lukášová, obrana bude v rukou Aliky Keene a s páskou hrající Diany Bartovičové, která nastupuje proti Lyonu už podruhé v kariéře. Pravou stranu bude mít na starosti Denisa Veselá a Haleigh Stackpole, levou stranu zase Michelle Xiao a Michela Khýrová. Ve středu pole se dnes představí trojice Molly MCLaughlin, Martina Šurnovská a Franny Černá. Na hrotu hraje od první minuty rychlonohá Kristýna Růžičková.

Zdravotní problémy nepustí do hry Terezu Szewieczkovou a Terezu Fuchsovou.

Sestava: Lukášová, Bartovičová, Keene, Veselá, Khýrová, Šurnovská, Stackpole, MCLaughlin, Růžičková, Černá, Xiao
Lavička: Bryscejnová, Sladká, Nekesa, Křivská, Košíková, Bendová, Šlajsová, Krejčiříková, Necidová, Divišová, Surová, Morávková

Výkop zápasu v Edenu je ve 21:00. Informace z utkání sledujte na našich sociálních sítích, přímý přenos můžete sledovat na youtube kanálu DAZN.

Aktuálně

Kapitánská páska na Boleslav: Určitá monumentalita

9. 12. 2023
Nedělní utkání proti Mladé Boleslavi představí poslední kapitánskou pásku našeho projektu v tomto kalendářním roce. Při její tvorbě jsme se spojili s výtvarníkem Michalem Cihlářem, pod jehož rukama vznikl design v prosincovém tématu "Plníme přání!".

PREVIEW: Van Buren a Trpišovský před Boleslaví

9. 12. 2023
Před nedělním domácím utkáním 18. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi byl hostem tradičního preview hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Mick van Buren.

Eduardo Santos přestupuje do Bragantina

8. 12. 2023
Eduardo Santos přestupuje do brazilského Red Bull Bragantino, šestý celek aktuální sezony brazilské ligy uplatnil na obránce opci.

Další články