ONLINE: Od 21:00 Liga mistryň v Edenu proti Lyon | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 21:00 Liga mistryň v Edenu proti Lyon

Fotbalistky Slavie čeká další velký zápas v Edenu. V úterý od 21:00 přivítají francouzské šampionky z Lyonu a rozehrají spolu základní skupinu Ligy mistryň. Jakou sestavu posílá do boje trenér Karel Piták?

V brance začíná Olivie Lukášová, obrana bude v rukou Aliky Keene a s páskou hrající Diany Bartovičové, která nastupuje proti Lyonu už podruhé v kariéře. Pravou stranu bude mít na starosti Denisa Veselá a Haleigh Stackpole, levou stranu zase Michelle Xiao a Michela Khýrová. Ve středu pole se dnes představí trojice Molly MCLaughlin, Martina Šurnovská a Franny Černá. Na hrotu hraje od první minuty rychlonohá Kristýna Růžičková.

Zdravotní problémy nepustí do hry Terezu Szewieczkovou a Terezu Fuchsovou.

Sestava: Lukášová, Bartovičová, Keene, Veselá, Khýrová, Šurnovská, Stackpole, MCLaughlin, Růžičková, Černá, Xiao
Lavička: Bryscejnová, Sladká, Nekesa, Křivská, Košíková, Bendová, Šlajsová, Krejčiříková, Necidová, Divišová, Surová, Morávková

Výkop zápasu v Edenu je ve 21:00. Informace z utkání sledujte na našich sociálních sítích, přímý přenos můžete sledovat na youtube kanálu DAZN.

Aktuálně

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

První fáze prodeje permanentek ukončena

24. 6. 2024
V neděli 23. června byl ukončen prodej permanentních vstupenek na sezonu 2024/25 pro jejich stávající držitele. Možnost získat permici ale stále existuje.

Dva v jednom. Chaloupek a Fila o staronové výzvě

24. 6. 2024
Štěpán Chaloupek a Daniel Fila. Shodně jednadvacet let a dohromady už 156 startů v nejvyšší soutěži. Ty poslední sčítali v dresu znovuzrozených Teplic, které div nedotáhli do evropských pohárů. Za skvělé výkony si vysloužili pozvánku na letní kemp se Slavií, nejen o němž vám nyní, bok po boku, povypráví.

Další články