Dynamický MATCHDAY. Z mrazu tři body, Mick za 100 | SK Slavia Praha
Více

Dynamický MATCHDAY. Z mrazu tři body, Mick za 100

Slávisti v sobotním podvečeru zahřáli 16 620 dorazivších fanoušků výhrou 2:1 nad Českými Budějovicemi. MATCHDAY byl u toho.

Při teplotě pod bodem mrazu rozjásal Fortuna Arenu už v 7. minutě Václav Jurečka, šestým gólem v ročníku se vyhoupl na dělené třetí místo v tabulce střelců FORTUNA:LIGY. Remízový stav zlomil dvacet minut před závěrečným hvizdem Mojmír Chytil, sešívaní se na výjezd do Tiraspolu naladili vítězstvím.

Co v novém dílu MATCHDAY zříte?

Utkání prožijete s Mickem van Burenem, který proti Dynamu nastoupil do svého 100. ligového duelu v červenobílém dresu, na jihu Čech navíc dvakrát hostoval.

Českobudějovickou minulost má i Lukáš Provod, autor vítězné asistence, který na hřiště zamířil v průběhu druhého poločasu. Trefil břevno, krásně asistoval, pak hovořil do kamery #SlaviaTV.

Vezmeme vás do kabiny, kde svěřence navzdory zlomenému nosu burcoval hlavní trenér Jindřich Trpišovský, v běžné agendě jej zastoupil asistent Jaroslav Köstl. Před utkáním zavítáte do fanzony, kde probíhala kvalifikace na poločasovou soutěž od partnera Hisense, a také na závěrečnou děkovačku.

Uvidíte další povedené choreo z dílny Tribuny Sever. „You shall not pass“. Soupeři, neprojdeš! A ani si možná nepřihraješ… Proč je karma zdarma? Dozvíte se na příběhu Ivana Schranze.

V novém dílu MATCHDAY toho na vás čeká samozřejmě mnohem víc. Slávisti, užijte si ho. A díky, že jste s námi!

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články