ONLINE: Od 21:00 UEL proti Sheriffu Tiraspol | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 21:00 UEL proti Sheriffu Tiraspol

Slávisty čeká v Podněstří důležitý krok na cestě za postupem do jarní části Evropské ligy. Jakou sestavu zvolil pro odvetu trenérský štáb?

Výběr, který se v Praze zasloužil o drtivé vítězství 6:0, doznal oproti prvnímu duelu čtyř změn v základní sestavě. Tomáše Holeše nahradí ve stoperské trojici kapitán Jan Bořil, místo Conrada Wallema nastoupí v záloze Lukáš Provod a pozice útočníků bude patřit dvojici Václav Jurečka – Mick van Buren.

Kvůli zdravotním indispozicím chybí Matěj Jurásek, Boluwatife Ogungbayi a dlouhodobě zraněný David Pech. Z preventivních důvodů neodcestovali s týmem do Tiraspolu Petr Ševčík a Tomáš Holeš.

SESTAVA: Mandous – Masopust, Ogbu, Bořil – Douděra, Zafeiris, Provod, Oscar, Dumitrescu – Jurečka, van Buren

LAVIČKA: Kolář, Sirotník – Wallem, Tijani, Chytil, Hromada, Schranz, Vlček, Tomič

Zápas začíná ve 21:00 středoevropského času a v přímém přenosu ho odvysílá Sport 2!

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici Sport 2, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články