Nekonečný MATCHDAY. Krtek v Hradci | SK Slavia Praha
Více

Nekonečný MATCHDAY. Krtek v Hradci

Dlouhé dvě hodiny hracího času byly potřeba, aby slávisti v Hradci Králové vybojovali postup do čtvrtfinále MOL Cupu. MATCHDAY byl u toho!

Bezbrankový stav zlomil ve 109. minutě hlavičkující Conrad Wallem, do té doby výborně chytajícího Zadražila zradil odskok míče na náročném terénu a balon propustil pod tělem do sítě. Pojistku přidal Mick van Buren.

Exkluzivním průvodcem novým dílem MATCHDAY je Tomáš Holeš, který v Hradci Králové 18. února 2012 debutoval v nejvyšší soutěži a své spoluhráče přijel do Malšovické arény podpořit.

Jak je na tom po zdravotní stránce?
Co říká na krásný stadion, který Hradec postavil?
Jak prožíval vypjatý zápas a co musel z Prahy přivézt?
Dozvíte se!

Uslyšíte ohlasy střelců postupových branek, promluví i Stanislav Tecl, který naskočil do prodloužení a připsal si druhý soutěžní start za A-tým v ročníku.

Samozřejmě vás vezmeme o poločase do kabiny a na děkovačku s fanoušky, kteří v mrazivém počasí tým neúnavně podporovali.

Ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti! A těšíme se na vás v neděli v Edenu na posledním domácím ligovém utkání roku 2023.

Aktuálně

Staněk nahradil na soupisce pro UEL zraněného Koláře

4. 3. 2024
Slávistickou soupisku pro Evropskou ligu doplnil brankář Jindřich Staněk, který na soupisce nahradil zraněného Ondřeje Koláře.

Šachy a výborná obrana. Mojmír? Neskutečný výkon

3. 3. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po bezbrankové remíze na Letné o změnách v rozestavení i sestavě, debutu Jindřicha Staňka, výkonech Tomáše Vlčka a Mojmíra Chytila, remíze i situaci v tabulce.

Hned ten vůbec největší zápas! Nebál jsem se

3. 3. 2024
Jindřich Staněk při své soutěžní premiéře v dresu Slavie vychytal čisté konto v 310. derby a po zápase souboj s odvěkým rivalem hodnotil na tiskové konferenci.

Další články