Nekonečný MATCHDAY. Krtek v Hradci | SK Slavia Praha
Více

Nekonečný MATCHDAY. Krtek v Hradci

Dlouhé dvě hodiny hracího času byly potřeba, aby slávisti v Hradci Králové vybojovali postup do čtvrtfinále MOL Cupu. MATCHDAY byl u toho!

Bezbrankový stav zlomil ve 109. minutě hlavičkující Conrad Wallem, do té doby výborně chytajícího Zadražila zradil odskok míče na náročném terénu a balon propustil pod tělem do sítě. Pojistku přidal Mick van Buren.

Exkluzivním průvodcem novým dílem MATCHDAY je Tomáš Holeš, který v Hradci Králové 18. února 2012 debutoval v nejvyšší soutěži a své spoluhráče přijel do Malšovické arény podpořit.

Jak je na tom po zdravotní stránce?
Co říká na krásný stadion, který Hradec postavil?
Jak prožíval vypjatý zápas a co musel z Prahy přivézt?
Dozvíte se!

Uslyšíte ohlasy střelců postupových branek, promluví i Stanislav Tecl, který naskočil do prodloužení a připsal si druhý soutěžní start za A-tým v ročníku.

Samozřejmě vás vezmeme o poločase do kabiny a na děkovačku s fanoušky, kteří v mrazivém počasí tým neúnavně podporovali.

Ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti! A těšíme se na vás v neděli v Edenu na posledním domácím ligovém utkání roku 2023.

Aktuálně

ONLINE: Od 17:00 první kolo na Slovácku

21. 7. 2024
Slávisté se v prvním kole Change Ligy představí na stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti. V jaké sestavě odstartují sešívaní nový ročník?

300! Další milník Jindřicha Trpišovského

21. 7. 2024
Jindřich Trpišovský v duelu se Slováckem dosáhl dalšího milníku, a to 300 ligových zápasů, které vedl jako hlavní trenér. Pane trenére, obrovská gratulace vám i vašim kolegům!

Výhra žen na úvod přípravy

20. 7. 2024
Slávistky zahájily přípravu na novou sezonu vítězstvím, když na domácím stadionu v Horních Měcholupech porazily polský Śląsk Wrocław. Vítězný gól vstřelila v závěru utkání nejlepší střelkyně minulého ročníku, Marjolen Nekesa.

Další články